فهرست
نام‌های عجیب در تیم دانشجویان؛ از تیم پتوی لاله تا موساسیر ربط!
نام‌های عجیب در تیم دانشجویان؛ از تیم پتوی لاله تا موساسیر ربط!

نام‌های عجیب در تیم دانشجویان؛ از تیم پتوی لاله تا موساسیر ربط!

آی‌اسپورت-کمیته فنی تیم ملی فوتبال دانشجویان 38 بازیکن را به دومین اردوی تدارکاتی و انتخابی برای حضور در رقابت‌های بیست‌وهشتمین یونیورسیاد دانشجویان جهان دعوت کرد. مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان ۱۲ تا ۲۳ تیرماه ماه در کشور کره جنوبی برگزار خواهد شد. اسامی دعوت شده‌ها به اردوی تیم ملی نکات جالبی هم به همراه دارد.

1- نکته جالب این لیست حضور محمد مرادی است. بازیکنی که تنها فوتبال‌هایش در سواحل دریا را می‌توانید در سرچ‌های اینترنت جست‌وجو کنید و تصویری که او را در چمن فوتبال نشان دهد، موجود نیست! از هادی احمدی هم تصاویر بازی‌هایش در تیم فوتسال گیتی‌پسند موجود است.

2-  امیر ابراهیم‌بیگی هم برای معرفی خودش فیلم آنالیز بازی‌هایش را در آپارات گذاشته است. کلیپی هشت دقیقه‌ای که توانایی‌های این بازیکن را نمایش می‌دهد.

3- فرشاد کرمی سرمربی تیم ملی، جعفر اسحاقی را از تیم موساسیر ربط حاضر در لیگ استانی آذربایجان به تیم ملی آورده است! محمدزارعی قبادی بازیکن تیم پتوی لاله اصفهان هم به این اردو فراخوانده شده است.

4-  همان ابتدا نام سامان آقازمانی به چشم می‌خورد. بازیکنی که همیشه بازی کردنش در تیم بزرگ پرسپولیس علامت سوال هواداران بود. آقازمانی حالا در لیگ ارمنستان برای تیم آرارات توپ می‌زند و معلوم نیست چطور هم اکنون مشغول تحصیل است. اگر هم در دانشگاهی در همان ارمنستان درس می‌خواند، باز هم سوالی که وجود دارد این است که با بازگشتش به فوتبال ایران چه ترفندی برای ادامه تحصیل پیدا می‌کند.

5- مونته آبرامیان دیگر بازیکنی است که به تیم ملی دانشجویان دعوت شده. آبرامیان تنها بازیکن ارمنی تیم ملی است که هم اکنون در آرارات هم مشغول بازی است.

6-  امیدعالیشاه، سجادشهباززاده، محسن کریمی، فرزین گروسیان، وحید امیری و مهرداد بایرامی بازیکنان مطرح لیگ برتری این لیست هستند.

7- بازیکنایی چون سعید ابراهیم‌پور، مصطفی نوربخش، حمید نوجوان بازیکنان شاخص لیگ یکی این لیست هستند که در لیگ امسال چهره شاخصی بودند و احتمال دارد برای فصل آینده تیمی لیگ برتری برای خود انتخاب کنند.

8-  هنوز از سوی فدراسیون فوتبال هیچ تماسی با این بازیکنان گرفته نشده و اسامی دعوت شده تنها از سوی سایت‌ها معرفی شده‌اند.

9- به علت دیدارهای حساس لیگ برتر و لیگ یک، باشگاه‌ها راضی به حضور بازیکنان‌شان در این اردو نیستند.

 

اسامی 38 بازیکن دعوت شده به شرح زیر می‌باشند:

سعید ابراهیم پور- مصطفی نوربخش -سامان آقازمانی- مونته آبرامیان-هادی رمضانیان- میلاد عطارد- هادی احمدی- وحید نصرتی- محمدکرمی- صادق صالحی- علیرضا عسگری- علی احمدی- محمدزارعی قبادی- محمد مرادی- حسن حکمتی- امین محمدی- جعفر اسحاقی- خلیل هلالی- میلاد شاهبوداغیان- عباس سبحانی- علی ظهیری- امیر محمدنوروزپور- امیدعالیشاه- سجادشهباززاده- محسن کریمی- فرزین گروسیان- وحید امیری- مهرداد بایرامی- محمد فرشاد رسولی- وحید اشراقی- محمد زارعی خورمیزی- میلاد خزایی- حامد حیدری- اشکان حیاتی- امیر حسین دادگر- حمید نوجوان- حسین داوودی- امیر ابراهیم بیگی-  و فرزین فرجی.

این نفرات باید عصر روز شنبه ۲۹ فروردین ماه با در دست داشتن مدارک لازم خود را به کادر فنی در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران واقع در امیر آباد شمالی معرفی کنند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-16 13:11:01
نظر دهید

۱ نظر
معصومه
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۵۹
به نظرمن مهردادبایرامی دربین شون بهترینه هم ازنظرفوتبال وهم ازنظرقیافه که واقعأخیلی خوشگله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر