فهرست
روز کلیدی و سرنوشت مبهم پولادی/ نجاتِ سرباز مهرداد!
روز کلیدی و سرنوشت مبهم پولادی/ نجاتِ سرباز مهرداد!

روز کلیدی و سرنوشت مبهم پولادی/ نجاتِ سرباز مهرداد!

آی اسپورت- تنها ساعاتی به پایان رسمی رقابت های این فصل لیگ ستارگان باقی مانده است. در پایانِ لیگی که با قهرمانی شاگردان لادروپ در تیم لخویا به پایان خواهد رسید، از بین تیم های الوکره و الحشانیه، یک تیم به دسته پایین تر سقوط می کند و این یعنی یا رضا قوچان نژاد طعم سقوط را خواهد چشید و یا مهرداد پولادی و مسعود شجاعی.

مدافع چپ تیم ملی ایران، تنها بازیکنی بود که بعد از جام ملت ها به ایران بازنگشت. پولادی به خوبی می دانست که بازگشت او به دلیل مشکلات سربازی، ممنوع الخروجی اش را رقم خواهد زد و به همین خاطر، ترجیح داد از استرالیا مستقیما راهی قطر شود. مهرداد قراردادی دو ساله با الشحانیه امضا کرد و به مسئولان نظام وظیفه قول داد که در پایان این قرارداد دو ساله، به ایران باز می گردد و قرارداد تازه ای را با قطری ها امضا نمی کند.

سقوط به دسته پایین تر، شرایط مهرداد پولادی در قطر را بسیار پیچیده خواهد کرد. او در صورت سقوط، دو راه پیش رو خواهد داشت. ادامه حضور در الشحانیه در دسته پایین تر لیگ برتر که به لحاظ فنی تهدیدی بزرگ برای اوست و یا بازگشت به ایران یک سال زودتر از زمان وعده داده شده و پیگیری کارهای سربازی و بازی در یکی از تیم های نظامی لیگ برتر پس از سپری کردن محرومیت احتمالی. مهرداد البته راه دیگری هم دارد و آن، امضای قرارداد با یکی از تیم های سطح اول فوتبال قطر است. اتفاقی که با توجه به نقض وعده اش به نظام وظیفه، دوران فوتبال او در «ایران» را به صورت قطعی به پایان خواهد رساند.

بهترین بازیکن ایران در رقابت های جام جهانی، برای دور شدن از همه این مشکلات و پیچیدگی ها، به پیروزی در مسابقه امشب نیاز دارد. مهرداد احتمالا در این مسابقه، به مراتب بیشتری از همه هم تیمی هایش برای موفقیت تلاش خواهد کرد. سرباز مهرداد با نجات الشحانیه، خودش را هم نجات خواهد داد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-16 12:59:07
نظر دهید

۱ نظر
محمودباسره همراه همیشگی از گل تا آی اسپورت
پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴، ۱۴:۲۱
از بین تیم های الوکره و[ الحشانیه]، یک تیم به دسته پایین تر سقوط می کند !!!!!
مدتیه غلط املایی زیادی در ای اسپورت مشاهده میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر