فهرست
توافق برد – برد پرسپولیس و ذوب آهن / پیام را می‌فروشیم، حق رشدش را می‌دهیم!
توافق برد – برد پرسپولیس و ذوب آهن / پیام را می‌فروشیم، حق رشدش را می‌دهیم!

توافق برد – برد پرسپولیس و ذوب آهن / پیام را می‌فروشیم، حق رشدش را می‌دهیم!

آی اسپورت – باشگاه ذوب آهن در بیانیه‌ای، رضایت موقتش در ماجرای حق رشد پیام صادقیان را اعلام کرد. بر اساس بیانیه این باشگاه، آن‌ها بخاطر حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و شرایط ویژه صادقیان رضایت داده‌اند روشن شدن تکلیف این ماجرا به پایان فصل موکول شود. موضوع مهم اینجاست که چرا پرسپولیسی‌ها تا این حد اصرار داشتند به جای حالا، آخر فصل رقم حق رشد صادقیان را پرداخت کنند؟

1- صادقیان در حال حاضر شرایط خوبی ندارد و ممکن است پرسپولیسی‌ها نخواهد او را برای فصل آینده نگه دارند. با احاله دعوا به آینده، سرخپوشان این فرصت را دارند برای صادقیان تصمیم بگیرند. در صورت فروش صادقیان، می‌توان رقم حق رشد را هم به عنوان یکی از شرایط فسخ قرارداد به گردن تیم آینده این بازیکن انداخت. کاری که حدود یک سال قبل بین پرسپولیس و خلعتبری انجام شد و سپاهان رقم باقی مانده از رضایتنامه عجمان را پرداخت کرد.

2- پرسپولیس از لحاظ مالی در شرایط شکننده‌ای است و انصراف هدایتی، وضعیت را پیچیده‌تر کرده است. اردیبهشت سومین مرحله مزایده فروش پرسپولیس برگزار می‌شود و احتمالا این باشگاه مالکی جدید پیدا می‌کند. آخر فصل پرسپولیس با مالک جدیدش شرایط متفاوتی خواهد داشت و راحت‌تر می‌تواند درباره نحوه پرداخت طلب ذوب آهن تصمیم بگیرد.

3- اگر مهاجم جنجالی سرخپوشان در بازی‌های پایانی فصل متحول شود و پرسپولیسی‌ها بخواهند او را نگه دارند، ماجرای حق رشد می‌تواند برگ برنده مهمی برای تخفیف گرفتن از او برای فصل آینده باشد. به هر حال صادقیان این فصل با قرارداد حدودا یک میلیاردی کار خاصی برای پرسپولیس نکرده و عجیب نیست که مدیران سرخپوش بخواهند قرارداد او برای فصل آینده را پایین بیاورند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-16 13:12:56
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۸:۲۱
پیام اخر سال قراردادش تموم میشه:))

شما هم مطلب میزنین یه کم تحقیق کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر