فهرست
امید فولاد قهرمان ایران شد؛ لبِ کارون... چه جام بارون!
امید فولاد قهرمان ایران شد؛ لبِ کارون... چه جام بارون!

امید فولاد قهرمان ایران شد؛ لبِ کارون... چه جام بارون!

آی‌اسپورت-باز هم فولاد خوزستان و باز هم قهرمانی دیگر. باشگاه فولاد که چند سالی می‌شود اصولی‌ترین نحوه باشگاه‌داری در ایران را پیاده می‌کند، روز گذشته قهرمانی امیدهای کشور را جشن گرفت. فولاد فصل گذشته هم از هفت رده تیم داری، شش رده را قهرمان کرد! از بزرگسالانش در لیگ برتر گرفته تا همین بچه‌های 13 ساله. در این فصل هم علاوه بر قهرمانی امیدها، در رده جوانان، زیر 13 ساله‌ها و تیم دوم این باشگاه صدرنشین لیگ هستند و باید منتظر شنیدن خبر قهرمانی‌شان تا چند روز آینده باشیم. نوجوانان فولاد هم قهرمانی‌اش را پیش از این در لیگ تثبیت کرده بود. تیم بزرگسالان هم در کورس قهرمانی لیگ برتر قرار دارد.

لیگ امیدهای کشور این فصل با حضور تیم‌های «فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان، صنعت نفت آبادان، نفت اهواز، کارون اهواز، فجرسپاسی شیراز، تراکتورسازی تبریز، مس کرمان، ملوان انزلی، مس رفسنجان و ذوب‌آهن اصفهان» برگزار شد و روز قبل با قهرمانی فولاد خوزستان به پایان رسید.  سرخ‌های اهوازی با تساوی مقابل تراکتورسازی با 38 امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند و پس از این تیم سپاهان با 37 و نفت آبادان با 30 امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. ملوان، مس رفسنجان و ذوب‌آهن هم سه تیمی هستند که در قعر جدول جای گرفتند.

در تمامی این رده‌ها علاوه بر فولاد خوزستان، باشگاه سپاهان هم عملکرد خوبی نشان داد. اما خبری از سایر تیم‌های پرهزینه لیگ برتری نیست. باشگاه‌هایی که تمام هزینه‌شان به خرید ستاره‌های بزرگ لیگ برتری ختم می‌شود. نه خبری از بازیکن‌سازی است و نه جام.

 

     
آی اسپورت
2015-04-16 15:54:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر