فهرست
تورس: مورینیو در مورد اینکه شما افت کرده اید توضیحی نمی دهد
تورس: مورینیو در مورد اینکه شما افت کرده اید توضیحی نمی دهد

تورس: مورینیو در مورد اینکه شما افت کرده اید توضیحی نمی دهد

آی اسپورت- فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی باشگاه چلسی معتقد است که خوزه مورینیو از زمانی که باشگاه لندنی بازگشته است در مورد انتخاب هایش برای ترکیب اصلی هرگز توضیحی نمی دهد.

فرناندو تورس در این فصل اغلب به عنوان ذخیره جایگزین ساموئل اتوئو شده است و مورینیو بیشتر از این مهاجم کامرونی به عنوان گزینه اول خود استفاده می کند و فرصت چندانی برای تورس قائل نیست.

مهاجم اسپانیایی اظهار داشت که هرگز مورینیو در مورد نیمکت نشینی وی توضیحی نمی دهد اما تورس معتقد است که در طول فصل پیشرفت داشته و به عنوان یک راهکار ویژه راهی زمین می شود.

http://soomaalidamaanta.com/wp-content/uploads/2013/09/torres-and-mourinho.jpg

تورس حتی زیر نظر مورینیو هم نتوانست به روزهای اوجش در لیورپول برگردد

تورس در این مورد به مارکا می گوید:" شما فقط عادت می کنید که به تصمیمات مورینیو احترام بگذارید او نشان داده است که هرکسی شانس حضور در ترکیب را دارد و همه ی ما نیز آن را می توانیم داشته باشیم.

او دوست دارد از ترکیب چرخشی در تیم استفاده کند تا با این شیوه تیم حریف را شوکه کند دو ماه تا پایان فصل باقی مانده است و باید روی همین سیستم تمرکز کنیم."

تورس همچنین بر دوستی خود با اتوئو اصرار دارد و با توجه به اینکه در این فصل اغلب نیمکت نشین وی بوده است همنان رابطه ی خوبی با او دارد مهاجم اسپانیای ادامه می دهد:" اتئو فوق العاده است او یک نابغه است و کاری که او همیشه انجام می دهد گل زدن است.

زیر نظر مورینیو شما نمی دانید آیا در ترکیب هستید یا نه به همین دلیل شما مجبور خواهید بود که همیشه خوب تمرین کنید و آماده باشید."

--

 

     
آی اسپورت
2014-02-25 17:00:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر