فهرست

مسی سلطان پاس گل به نیمار؛ نیمار عاشق گلزنی به پی‌اس‌جی

آی‌اسپورت: لیونل مسی فقط گل نمی‌زند، پاس گل هم می دهد از جمله موقعیتی که در بازی با پاری‌سن‌ژرمن برای نیمار فراهم کرد تا گل اول بازی را بزند، او تا به حال 12 پاس گل به هم‌تیمی‌ برزیلی‌اش داده.

حرف‌های زیادی درباره خودمحوری مسی در بارسلونا زده شده؛ حرف‌هایی که بازیکنان دیگر دوست ندارد باعث شود درخشش این ستاره آرژانتینی را تحت‌الشعاع قرار دهد.

این فرضیه رد شده با توجه به همکاری که با نیمار داشته، بازیکنی که گفته می شود آینده درخشان‌تری دارد و مسی به او کمک زیادی می کند. حقیقت این است که مسی از خلق موقعیت گل برای هم‌تیمی‌هایش خسته نمی شود. در مقایسه با 12 پاس گل مسی به نیمار، الکسیس سانچس که حالا در آرسنال است 5 پاس گل و آندرس اینیستا، لوییس سوارس، دنی آلوز و ژاوی هرناندس هر کدام سه پاس گل به این بازیکن 23 ساله داده‌اند.

در حالی که مسی پاس گل دادن به نیمار را دوست دارد، نیمار در گل زدن به پاریسی‌ها تبحر دارد. گل او در پارک دوپرنس سومین گل این فصل او به این تیم بود و شاید تیم لوران بلان از دیدن او خسته شده باشد!

او در هر دو بازی مرحله گروهی گل زد که گلش در نوکمپ واقعا زیبا بود. نیمار حالا هشت گل در لیگ قهرمانان اروپا زده که چهارتایش در این فصل و چهارتایش در فصل قبل بوده، این هشت گل در 18 بازی به دست آمده.

     
آی اسپورت
2015-04-16 16:13:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر