فهرست
گزینه‌های میزبانیِ متمرکز در لیگ قهرمانان آسیا
گزینه‌های میزبانیِ متمرکز در لیگ قهرمانان آسیا

گزینه‌های میزبانیِ متمرکز در لیگ قهرمانان آسیا

آی اسپورت – روزنامه الشرق الاوسط عربستان امروز در گزارشی به تشریح آخرین وضعیت مسابقات نیمه تمام لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا پرداخت. این روزنامه به نقل از یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد که هنوز نام یک کشور خاص برای میزبانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان پیشنهاد نشده است و بخش مسابقات در حال بررسی گزینه‌های مناسب است.

این منبع آگاه افزوده است: ایده برگزاری مرحله گروهی در یک کشور از ماه آگوست صحیح است اما این امکان هم هست که مسابقات هر گروه در یک کشور و یا هر دو گروه در یک کشور برگزار شود. به گفته این منبع خبری، تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماه آوریل گرفته می‌شود و AFC عجله‌ای در تصمیم‌گیری نخواهد داشت.

الشرق الاوسط در ادامه از کشورهای کویت و بحرین به عنوان دو گزینه اصلی میزبانی در این مسابقات یاد کرد چرا که نماینده ای در مرحله گروهی ندارند و می‌توانند دو کشور بی طرف مناسب تلقی شوند. عربستان، امارات و قطر به دلیل اینکه در مرحله گروهی نماینده دارند و میزبانی آنها مورد اعتراض قرار می‌گیرد، شانس کمتری نسبت به بحرین و کویت برای میزبانی خواهند داشت. این در حالی است که روز گذشته رسانه‌های اماراتی اعلام کردند این کشور می تواند میزبان مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشد. 

 

مهر 

     
آی اسپورت
2020-03-30 10:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر