فهرست
ده میلیارد نه؛ دستمزد معقول می‌خواهم
ده میلیارد نه؛ دستمزد معقول می‌خواهم

ده میلیارد نه؛ دستمزد معقول می‌خواهم

آی اسپورت - یکی از ملی‌پوشان غایب پرسپولیس در تمرین دیروز، محمدحسین کنعانی‌زادگان بود. این بازیکن در مورد غیبت خود در تمرین پرسپولیس گفت: من در مدتی که پرسپولیسی بودم حاشیه‌ای نداشتم و بهترین عملکرد را هم نشان دادم. من بازیکن فیکس تیم ملی و پرسپولیس هستم و ۲۶ سال دارم، پس عجیب نیست که پیشنهاد داشته باشم اما همیشه گفتم هیچ باشگاهی مثل پرسپولیس نیست و من دوست دارم این پیراهن را همیشه تنم کنم.

او سپس با رد این نکته که می‌گویند رقمی نجومی از مدیران باشگاه درخواست کرده، اضافه کرد: اینکه می‌گویند درخواست ۱۰ یا ۱۵ میلیاردی داشتم اصلاً درست نیست. البته یکی، دو باشگاه ایرانی و باشگاه‌های قطری چنین پولی می‌دهند اما این‌طور نیست که چنین درخواستی از پرسپولیس داشته باشم. فقط دوست دارم باشگاه به مسئله من رسیدگی کند، درخواستی که من دارم اصلاً نامعقول نیست و به همان قیمت معقول راضی هستم.

مدافع میانی ملی‌پوش پرسپولیس در مورد دلیل به تعویق افتادن مذاکراتش با باشگاه توضیح داد: پیش از رفتن به قطر مدیران باشگاه قول‌هایی دادند و قرار شد بعد از لیگ قهرمانان آسیا و اردوی تیم ملی صحبت کنیم که این اتفاق رخ نداد. البته چون من در اردوی پرسپولیس و بلافاصله اردوی تیم ملی بودم و استراحت نداشتم، الان در استراحت هستم. در این بین منتظرم از طرف باشگاه هم با من تماس بگیرند تا کار را تمام کنیم.

کنعانی‌زادگان در پایان با اشاره به اینکه چه زمانی قراردادش را با باشگاه تمدید خواهد کرد، گفت: قبل از لیگ قهرمانان آسیا با باشگاه به توافق رسیدم و فقط یک امضا مانده بود که موکول شد به بعد از لیگ قهرمانان آسیا. اتفاقاً رسول‌پناه هم به قطر آمد و گفت مشکلات حل می‌شود و وقتی برگشتیم مسئله تو را درست می‌کنم. حالا هم منتظر هستم در چند روز آینده تماس بگیرند و من به باشگاه بروم.

۱    
آی اسپورت
2020-10-21 14:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر