فهرست
تحقیرِ سریعِ صدرنشین/ تیمِ استثنایی گل محمدی
تحقیرِ سریعِ صدرنشین/ تیمِ استثنایی گل محمدی

تحقیرِ سریعِ صدرنشین/ تیمِ استثنایی گل محمدی

آی اسپورت- علاقه مندان به فوتبال ایران، در انتظارِ نبردِ «نزدیک» تیم های گل محمدی و منصوریان بودند. ذوب، بدون مسعود حسن زادهِ محروم و با نیمکت نشین کردن مرتضی تبریزی، از شانسِ کمتری برای شکست حریف صدرنشین برخوردار بود اما در زمینِ فولادشهر، اتفاقات غیرمنتظره و ویژه ای رقم خوردند.

تیمِ میزبان، در شروعِ مسابقه بارها دروازه حریف را تهدید کرد و سرانجام در دقیقه 20، با فرار تماشایی و ضربه هوشمندانه کاوه رضایی به گل رسید. بیست دقیقه بعد، این هادی محمدی بود که روی ریباند دروازه بیرانوند را باز کرد و تنها سه دقیقه بعد، دانیالِ اسماعیل فرِِ جوان، پدیده این فصل ذوب آهن موفق شد روند تحقیر تیم صدرنشین را کامل کند. به نظر می رسید نفت با گل کامیابی نیا، شانس بازگشت به مسابقه را دارد اما درست در آغاز نیمه دوم، ضربه کاوه رضایی گل چهارم ذوب در مسابقه را ساخت.

دومین شکست متوالی نفت، تهدیدی بزرگ برای قهرمانی این تیم به شمار خواهد رفت. آنچه در این مسابقه اما حائز اهمیت بیشتری به نظر می رسد، نمایش استثنایی تیم گل محمدی، در تقابل با بچه های علیمنصور است. آن ها بعد از سپری کردن نیم فصلی فوق العاده، حالا با این پیروزی به صورتِ رسمی در جمع مدعیان قرار گرفته اند و با این آمادگی، مطمئنا فصل را بدون دستاوری ویژه به پایان نخواهند رساند.

     
آی اسپورت
2015-04-16 17:41:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر