فهرست
حمایت بارتومئو  از سرمربی بارسلونا / اینجا حرف، حرف انریکه است
حمایت بارتومئو از سرمربی بارسلونا / اینجا حرف، حرف انریکه است

حمایت بارتومئو از سرمربی بارسلونا / اینجا حرف، حرف انریکه است

آی اسپورت- خوسپ ماریو بارتومئو، رئیس بارسلونا با حمایت از لوئیس انریکه، سرمربی تیمش به نوعی به نیمار که در بازی اخیر به تعویضش معترض شد، هشدار داد.

زننده گل اول بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن در دوررفت یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان بعد از اعتراض به انریکه با واکنش های متفاوتی روبه رو شده است بارتومئو هم با این اظهارات به استقبال اعجوبه برزیلی رفت:« نیمار از آن دست بازیکنانی است که دوست دارد تحت هر شرایطی 90 دقیقه درزمین بازی کند. او را درک می‌کنم اما مانند هر بازیکن حرفه ای دیگری حق اعتراض به انریکه را ندارد.به هرحال همیشه در رختکن اتفاقاتی رخ می‌دهد که باید همان جا بماند.مربی ما توان اصلاح همه امور را دارد و اوست که در رختکن حرف اول را می‌زند.»

 او از روند تیمش راضی است:« در اواخریک فصل درخشان هستیم. به نیمه ‌نهایی لیگ قهرمانان نزدیک هستیم، صدرجدول لالیگا را در اختیار داریم و به فینال جام حذفی اسپانیا هم رسیده ایم. باید به این دستاورد احترام گذاشت.»

بارتومئو از نمایش تیمش مقابل پاری‌سن‌ژرمن تجلیل کرد اما می‌گوید هنوز کارتمام نشده است:« بعد از بازی به رختکن نرفتم اما به انریکه و بازیکنان تبریک گفتم.ما لبخندی عمیق، پارک‌دوپرنس را ترک کردیم. نمایشی در بالاترین سطح ارائه کردیم. اخیرا در همه بازی ها، کلاس بالای خود را نشان داده ایم. قدرت و هوش، دو شاخصه اصلی ماست. باید دقتمان را حفظ کنیم چون در لیگ قهرمانان امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.3 گل زدیم و نتیجه خوبی گرفتیم. از این بابت خوشحالم.»

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-16 18:41:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر