فهرست
پرسپولیس 1-0 سپاهان تا پایان نیمه اول/ سیوِ کاپیتانِ اول، گلِ کاپیتانِ دوم!
پرسپولیس 1-0 سپاهان تا پایان نیمه اول/ سیوِ کاپیتانِ اول، گلِ کاپیتانِ دوم!

پرسپولیس 1-0 سپاهان تا پایان نیمه اول/ سیوِ کاپیتانِ اول، گلِ کاپیتانِ دوم!

آی اسپورت- 9 سال بعد از همکاری روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران، فرکی و برانکو امروز به عنوان رقیب در ورزشگاه آزادی رو به روی یکدیگر قرار گرفته اند.

پرسپولیس در این مسابقه با سوشا مکانی نورمحمدی،محمدرضا خانزاده، علی عسگری، محمد نوری، مایکل اومانیا، هادی نوروزی، گابریل فرناندو، مهرداد کفشگری، احمد نوراللهی و مهدی طارمی وارد زمین مسابقه شد.

سپاهان نیز شهاب گردان، محرم نویدکیا، هادی عقیلی، محمد علی احمدی، عبداله کرمی، علی کریمی، مهدی شریفی، وریا غفوری، احسان حاج‌صفی، لوسیانو پریرا و فوزیل موسی‌اف را در آزادی رو در روی پرسپولیس قرار داد.

دقایق ابتدایی این مسابقه، از جذابیت زیادی برخودار نبود اما دو تیم از دقیقه 15 به بعد، نمایشِ نسبتا بهتری ارائه کردند. بهترین موقعیتِ سپاهان در این دقایق، روی پرتاب اوت رقم خورد و پرسپولیسِ برانکو نیز صاحبِ دو موقعیت عالی شد که هر دوی ان ها از دست رفتند. ابتدا این محمد نوری بود که با تعلل در مقابل گردان، توپ را به او واگذار کرد و سپس، مهدی طارمی یک تک به تک کامل را با کوبیدن توپ به آسمان از دست داد.

در ادامه، خروج اشتباه سوشا مکانی در دقیقه 35، توپ را در شرایطی ایده آل در مقابل ساق های مهدی شریفی قرار داد. ضربه این بازیکن در آستانه ورود به دروازه اما با حرکت فوق العاده کاپیتان نوری مهار شد. نوری با ضربه سر، این شوت محکم را به کرنر فرستاد و صحنه ویژه ای را در آزادی خلق کرد که تشویق خاص سکوها را نیز به همراه داشت.

همانند کاپیتانِ اول، کاپیتان دوم پرسپولیس نیز چهره موفقی در نیمه نخست بود. هادی نوروزی چند دقیقه بعد از به بیرون رفتن شوتِ تماشایی اش از کنار دروازه، این بار سانتر خوب نورالهی را با یک بغل پای دقیق به تور دروازه گردان چسباند.

پرسپولیس در ثانیه های پایانی وقت تلف شده نیمه اول نیز توسط مهدی طارمی صاحب موقعیت گل شد اما مهاجم شماره 17، روند گلنزنی اش برابر سپاهان در این مسابقه را ادامه داد.

     
آی اسپورت
2015-04-16 18:50:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر