فهرست
اختلاف علنی بین فکری و هیات مدیره استقلال
اختلاف علنی بین فکری و هیات مدیره استقلال

اختلاف علنی بین فکری و هیات مدیره استقلال

آی اسپورت - نه مساوی استقلال برابر پرسپولیس نتیجه آنقدر بدی است، نه موقعیت آبی ها در جدول رده بندی که مدیران استقلال بعد از دربی لب به انتقاد علیه سرمربی این تیم بگشایند. گفته می شود آتش این اختلاف از زمانی استارت خورد که اعضای هیات مدیره استقلال قصد داشتند کادر فنی این تیم را تقویت کنند ولی امروز و فردا کردن های فکری باعث شد این پروژه به دست فراموشی سپرده شود، موضوعی که به آتش زیر خاکستر تبدیل شد.

زمانی که محمود فکری در نشست قبل از بازی با پرسپولیس با سوالی در مورد ممنوع المصاحبه بودن بازیکنان و اعضای کادر فنی روبرو شد، یک جواب عجیب داد و به نوعی استارت این اختلاف را زد: «شاید مدیران استقلال بازیکنان را ممنوع المصاحبه کرده اند تا خودشان صحبت کنند.»

مهدی عبدیان اولین نفری بود که نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد، جایی که او بعد از بازی با پرسپولیس گفت از نتیجه بازی راضی نیست و بازیکنان برای کاری که انجام دادند مستحق پاداش نیستند. محمود فکری هم در نشست خبری به طور غیر مستقیم جواب مهدی عبدیان را داد و اعلام کرد بعضی از خودی ها به این باشگاه فشار می آورند تا به این شکل از خجالت عبدیان در بیاید. اما این تمام ماجرا نیست چرا که بازیکنان استقلال هم در پایان بازی با پرسپولیس علیه مدیران باشگاه مصاحبه کردند و نسبت به شرایط مالی باشگاه اعتراض داشتند.

امروز هم حمیدرضا آصفی در مصاحبه ای شدید اللحن مدعی شد استقلال باید با نتیجه سنگین از پرسپولیس شکست می خورد و باید باشگاه در مورد شرایط تیم خیلی زود تشکیل جلسه بدهد تا به این شکل جدی ترین موضع گیری مدیران باشگاه علیه فکری شکل بگیرد. همه این ها نشان می دهد اختلاف عمیقی بین اعضای هیات مدیره استقلال و فکری وجود دارد و مشخص نیست نتیجه این اختلاف بد موقع چه می شود. 

۴    
آی اسپورت
2021-01-12 14:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر