فهرست

آینده مبهم فن‌پرسی و فالکائو / مهاجم برنلی هدف تازه یونایتد

آی‌اسپورت: لویی فن‌خال می خواهد دنی اینگز را به عنوان بخش مهمی از فرایند بازسازی منچستریونایتد در تابستان آینده به خدمت بگیرد. منابع آگاه در اولدترافورد علاقه مربی هلندی به مهاجم برنلی را تایید کردند که مورد توجه لیورپول نیز قرار دارد. آینده روبین فن‌پرسی و رادامل فالکائو در ترکیب شیاطین سرخ مبهم است و فن‌خال می خواهد این مهاجم 22 ساله انگلیسی را جذب کند.

یونایتد مذاکراتی با برنلی داشته و بر اساس قوانین لیگ برتر می تواند بر سر مبلغ توافق کند و پیش‌قرارداد ببندد تا از خریدن او در تابستان مطمئن شود.

برندان راجرز مربی لیورپول در ژانویه خواست او را بخرد اما برنلی مصر بود که او را تا آخر فصل حفظ کند.

قرارداد اینگز تا آخر فصل اعتبار دارد اما با توجه به سن او برنلی در صورت رفتنش به تیمی انگلیسی مبلغی حدود 5 میلیون پوند دریافت می کند.

اینگز یکی از مهاجمان آینده‌دار اروپا تلقی می شود و اگر یونایتد بتواند با غلبه بر مربی سابقش، دیوید مویس که می خواهد او را به رئال سوسیداد ببرد، این بازیکن را جذب کند، تیم‌های تاتنهام و منچسترسیتی را نیز پشت سر گذاشته است.

اینگز در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر تا اینجا 9 گل زده و یونایتد او را بازیکن آینده تیم ملی انگلیس می داند. فن‌خال به خصوص از بازی او در اولدترافورد خوشش آمد که در باخت یک-3 تیمش در ماه فوریه تنها گل برنلی را زد.

فن‌پرسی 31 ساله این فصل با مصدومیت‌های متعدد مواجه شده و فالکائوی 29 ساله و قرض‌گرفته‌شده از موناکو تنها 4 گل زده.

یونایتد همچنین خواهان جذب ممفیس دپای مهاجم پی‌اس‌وی آیندهوون، ناتانیل کلاین مدافع راست ساوتهمپتون و متز هوملز مدافع وسط بوروسیادورتموند است.

     
آی اسپورت
2015-04-16 19:31:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر