فهرست
پرسپولیس 1-2 سپاهان/ فوتبالِ علی عسکری!/ پرسپولیس به خودش باخت
پرسپولیس 1-2 سپاهان/ فوتبالِ علی عسکری!/ پرسپولیس به خودش باخت

پرسپولیس 1-2 سپاهان/ فوتبالِ علی عسکری!/ پرسپولیس به خودش باخت

آی اسپورت- نه سال بعد از همکاری روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران، فرکی و برانکو امروز به عنوان رقیب در ورزشگاه آزادی رو به روی یکدیگر قرار گرفتند.

پرسپولیس در این مسابقه با سوشا مکانی نورمحمدی،محمدرضا خانزاده، علی عسگری، محمد نوری، مایکل اومانیا، هادی نوروزی، گابریل فرناندو، مهرداد کفشگری، احمد نوراللهی و مهدی طارمی وارد زمین مسابقه شد.

سپاهان نیز شهاب گردان، محرم نویدکیا، هادی عقیلی، محمد علی احمدی، عبداله کرمی، علی کریمی، مهدی شریفی، وریا غفوری، احسان حاج‌صفی، لوسیانو پریرا و فوزیل موسی‌اف را در آزادی رو در روی پرسپولیس قرار داد.

دقایق ابتدایی این مسابقه، از جذابیت زیادی برخودار نبود اما دو تیم از دقیقه 15 به بعد، نمایشِ نسبتا بهتری ارائه کردند. بهترین موقعیتِ سپاهان در این دقایق، روی پرتاب اوت رقم خورد و پرسپولیسِ برانکو نیز صاحبِ دو موقعیت عالی شد که هر دوی ان ها از دست رفتند. ابتدا این محمد نوری بود که با تعلل در مقابل گردان، توپ را به او واگذار کرد و سپس، مهدی طارمی یک تک به تک کامل را با کوبیدن توپ به آسمان از دست داد.

در ادامه، خروج اشتباه سوشا مکانی در دقیقه 35، توپ را در شرایطی ایده آل در مقابل ساق های مهدی شریفی قرار داد. ضربه این بازیکن در آستانه ورود به دروازه اما با حرکت فوق العاده کاپیتان نوری مهار شد. نوری با ضربه سر، این شوت محکم را به کرنر فرستاد و صحنه ویژه ای را در آزادی خلق کرد که تشویق خاص سکوها را نیز به همراه داشت.

همانند کاپیتانِ اول، کاپیتان دوم پرسپولیس نیز چهره موفقی در نیمه نخست بود. هادی نوروزی چند دقیقه بعد از به بیرون رفتن شوتِ تماشایی اش از کنار دروازه، این بار سانتر خوب نورالهی را با یک بغل پای دقیق به تور دروازه گردان چسباند.

پرسپولیس در ثانیه های پایانی وقت تلف شده نیمه اول نیز توسط مهدی طارمی صاحب موقعیت گل شد اما مهاجم شماره 17، روند گلنزنی اش برابر سپاهان در این مسابقه را ادامه داد.


آی اسپورت- شوتِ محکم هادی نوروزی به بالایِ دروازه، اولین موقعیت نسبتا جدی نیمه دوم دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست و ششم لیگ برتر را رقم زد. تنها لحظاتی بعد، سپاهانی ها نیز صاحبِ موقعیتی خوب شدند اما داور با تاخیر زیادی توپ را آفساید اعلام کرد. ناهماهنگی داور و کمک اش در این تصمیم، کاملا مشخص بود. 

در پنجاه و دومین دقیقه مسابقه، مهدی طارمی درون محوطه جریمه سپاهان توسط وریا غفوری سرنگون شد اما داور به مهاجمِ پرسپولیس کارت زرد نشان داد. تصاویر آهسته این صحنه مشکوک، احتمال پنالتی بودن صحنه را بیشتر نشان می دادند. داور در صورت گرفتن پنالتی، باید وریا را از زمین اخراج می کرد.

شوتِ احمد نورالهی، آخرین موقعیت پرسپولیسی ها در 15 دقیقه اول نیمه دوم را ساخت.

دقایقی بعد، ضربه سر لوسیانو پریرا با واکنش عالی سوشا مکانی مواجه شد اما حملات سپاهانی از جناح راست ادامه پیدا کرد. آن ها به خوبی از ضعف خانزاده بهره بردند و توپ های زیادی را روی دروازه فرستادند و در نهایت به لطف اشتباه عجیب و استپ باورنکردنی علی عسکری، به گل اول رسیدند. گلی که در دقیقه 85 با ضربه مهدی شریفی زده شد.

در اولین دقایق وقت های تلف شده، این بار اشتباه فاحش محمد نوری پرسپولیس را به دردسر انداخت و همگام شدن آن با اشتباه یارگیری علی عسکر، پریرا را به گل دوم رساند تا قرمزهای پایتخت همه چیز را از دست داده باشند.

برانکو کارش در پرسپولیس را با شکست شروع کرد. مربی کروات حالا متوجه شده است که با این بازیکن ها، چه روزهای دشواری را در تهران پیش رو خواهد داشت.


  ۴  
آی اسپورت
2015-04-16 20:05:48
نظر دهید

۴ نظر
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴، ۲۰:۲۸
واقعا تیمی که نوری کاپیتانش باشه >.............../نحسی 90 گریبا طارمی/خاک تو سر عادل با گزارشش
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴، ۲۰:۲۸
واقعا تیمی که نوری کاپیتانش باشه >.............../نحسی 90 گریبا طارمی/خاک تو سر عادل با گزارشش
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴، ۲۰:۳۵
بازی رفت با النصر حالا بازی با سپاهان،استاد ممد نوری
ناشناس
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴، ۰۸:۵۹
آقا در محمدنوری چی دیدن که شده کاپیتان؟؟؟؟بازیکنامیلیاردی قرارداد می بندند ولی بازی بلدنیستن فقط بلدن پاس گل به تیم حریف بدن همین...حالا هی مربی عوض کنین ولی امیدوارم برانکو دیگه خوب باشه .ویه چیز دیگه درسته سوشا خوب بود اما یه جاهایی میخواد خود نمایی کنه که یه دفعه دوازه خالی میشه که اونجاچه عجب نوری به داد مون رسید.ولی بااین وجود شایسته باخت نبودیم.اخه به اینم میگن داور.به نظرمن واسه تیمایی مثل پرسپولیس واستقلال که محبوبن(خیرسرشون)یه داور درستو حسابی بزارید دیروزبازی همش خطای هند داشت وپنااالتی و...که داورعینکشو نزده بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر