فهرست

تدابیر شدید رئال برای جلوگیری از ورود افراطی‌ها به برنابئو

آی‌اسپورت: برخی از هواداران افراطی رئال مادرید موسوم به «اولترا سور» توانسته‌اند بلیت دربی پایتخت اسپانیا را به دست آورند و بازی را از نزدیک تماشا کنند. پلیس و مقامات اتلتیکو می خواهند بفهمند این کار چطور انجام شده و این بلیت‌ها از کجا به دست آنها رسیده.

به نظر می رسد یک طرفدار معتصب اتلتیکو از طریق روابط عجیب و غیرقابل توضیح هواداران افراطی دو باشگاه با یکدیگر، این بلیت‌ها را به این افراد رسانده است.

قبل از این که بازی شروع شود، پلیس موفق شد هویت حدود 50 اولتراسور را که در میان هواداران رئال نشسته بودند و با بلیت به ویسنته کالدرون آمده بودند، تشخیص دهد. تصمیم گرفته شد که آنها کنار یکدیگر نشانده شوند تا کنترلشان راحت‌تر شود. این کار رئال را به شدت آزار داد که مصمم است اجازه ورود حتی یک نفر از این افراد را به برنابئو ندهد. آنها حضور این پنجاه نفر را مایه آبروریزی باشگاه می دانند.

برای بازی برگشت رئال می خواهد اجازه ورود آنها را ندهد حتی اگر بلیت داشته باشند. این نخستین بار نخواهد بود که دارندگان بلیت از ورود به ورزشگاه منع می شوند. در یک بازی تیم کاستیا در والده‌بباس و در دیدار با رایووایکانو افراد خاصی با وجود داشتن بلیت برگردانده شدند. اولتراسور بعد از این اقدام شکایت رئال و رایو را به مقامات کردند.

رئال برای جلوگیری از حضور اولتراسور در بازی های تیم ب، رئال تصمیم گرفته بلیت بازی‌های این تیم در معرض فروش عمومی گذاشته نشود. تنها هواداران تیم رقیب که احراز هویت شوند و اعضا و هواداران رئال با کارت شناسایی مخصوص اجازه ورود به زمین آلفردو دی‌استفانو را پیدا می کنند.

     
آی اسپورت
2015-04-16 20:25:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر