فهرست
تورس: جرارد بازیکن ایده‌آل من است/ او را ترجیح می دهم
تورس: جرارد بازیکن ایده‌آل من است/ او را ترجیح می دهم

تورس: جرارد بازیکن ایده‌آل من است/ او را ترجیح می دهم

آی‌اسپورت - فرناندو تورس مهاجم اتلتیکو مادرید از استیون جرارد به عنوان بهترین بازیکنی نام برد که در کنارش بازی کرده. تورس در تیم ملی اسپانیا دو قهرمانی اروپا و قهرمانی جام جهانی 2010 را به دست آورد در کنار امثال ژاوی هرناندس و‌آندرس اینیستا اما او گفت جرارد که سال های موفقی از 2007 تا 2011 در کنار هم داشتند، بازیکن ایده‌آلش است.

او در مصاحبه با روزنامه اسپانیایی مارکا گفت:«انتخاب سخت است چون من این شانس را داشته‌ام که با بهترین‌ها بازی کنم اما از نظر من بهترین جرارد است و ترجیح می دهم که او را پشت سر خود داشته باشم اگر یک روز قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد. او بازیکن ایده‌آل من است.»

بعد از رفتن از لیورپول او دوران ناامیدکننده‌ای در چلسی داشت و حالا به جایی برگشته که فوتبالش را از آن آغاز کرده یعنی اتلتیکو. این بازیکن 31 ساله گفت ممکن است در پایان دوران بازی‌اش به مربیگری در رده‌های سنی پایین‌تر در اتلتیکو روی بیاورد:«برای من کارکردن با بچه‌ها عالی است. فکر می کنم خیلی مهم است که آنها مربیگری درستی داشته باشند و باشگاه از این جهت اقدامات خوبی کرده. البته نسبت به زمان ما امکانات آنها خیلی بیشتر شده و می توانند بهتر پیشرفت کنند.»

     
آی اسپورت
2015-04-16 22:41:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر