فهرست
پیش بازی اینتر-کیه‌وو؛ شاگردان پیولی باز می‌برند؟
پیش بازی اینتر-کیه‌وو؛ شاگردان پیولی باز می‌برند؟

پیش بازی اینتر-کیه‌وو؛ شاگردان پیولی باز می‌برند؟

آی اسپورت - از هفته 21 سری آ، اینتر میزبان کیه‌وو خواهد بود. بازی از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه سن سیرو آغاز می‌شود. ضمن اینکه قضاوت این بازی بر عهده پیرو جیاکوملی خواهد بود. پس از رفتن مانچینی و دی‌بوئر، حالا با حضور پیولی اندکی آرامش به نراتزوری بازگشته است. آن‌ها ۴ بازی آخر خود در سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند. از نکات مثبت اخیر اینتر، استحکام خط دفاعیشان است که باعث شده در ۴ بازی اخیرشان فقط یک گل دریافت کنند. آن‌ها به دنبال آن خواهند بود که با پیروزی در این بازی، فاصله خود را با صدرنشینان لیگ کاهش دهند. در این بازی، بروزوویچ محروم است که باعث خواهد شد احتمالا شاهد زوج کوندوگبیا و ژائو ماریو در خط هافبک باشیم. هرچند ممکن است گری مدل نیز در این منطقه به کار گرفته شود.

در سوی دیگر میدان کیه‌وو قرار دارد که با حضور در جایگاه یازدهم جدول، جایگاه مناسبی برای خود دست و پا کرده است. هرچند که آن‌ها ۳ بازی آخر خود را با شکست پشت سر گذاشته‌اند، اما با رکورد خوب خط دفاعیشان، قطعا شب آسانی در انتظار نراتزوری نخواهد بود. ضمن اینکه آخرین تقابل دو تیم نیز با پیروزی کیه‌وو همراه بوده است. با غیبت نیکولا ریگونی در این دیدار، احتمالا دی گوزمان در پست هافبک دفاعی به کار گرفته خواهد شد.

نکات آماری

کیه‌وو تنها در یکی از پنج بازی اخیرش در لیگ مقابل اینتر، موفق به گلزنی شده است.

تنها یک بار در تاریخ سری آ، اینتر مقابل کیه‌وو شکست خورده است(سال۲۰۰۱).

پس از روی کار آمدن پیولی، اینتر ۱۶ امتیاز از ۷ بازی کسب کرده که در این بازه، تنها ناپولی آماری بهتر از این را ثبت کرده است.

اینتر با کسب ۱۲ امتیاز از بازی‌هایی که از حریفش عقب بوده، رکورددار فصل سری آ محسوب می‌شود.

اینتر در این فصل ۱۰ بار در ۱۵ دقیقه پایانی موفق به گلزنی شده است که بهترین آمار در کنار رم محسوب می‌شود.

ترکیب احتمالی

ترکیب احتمالی دو تیم
ترکیب احتمالی دو تیم

پیش بینی

پیش بینی نتیجه بازی
پیش بینی نتیجه بازی

 90TV

90tv

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-14 11:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر