فهرست
بنیتس: ناپولی عالی بود/ درمورد آینده تصمیم نگرفته ام
بنیتس: ناپولی عالی بود/ درمورد آینده تصمیم نگرفته ام

بنیتس: ناپولی عالی بود/ درمورد آینده تصمیم نگرفته ام

آی اسپورت- رافا بنیتس مربی ناپوئلی عملکرد بازیکنانش در دیدار مقابل وولفسبورگ را تماشایی و عالی توصیف کرد. ناپولی با نتیجه 4-1 نماینده بوندسلیگا را در خانه اش شکست داد تا نیمی از راه صعود به نیمه نهایی را طی کرده باشد.

بنیتس به مدیاست گفت:\" نمایش ما استنثایی بود. من از مدتها پیش گفتم که این تیم شخصیت و قابلیت های زیادی دارد. همه این موارد در بازی با وولفسبورگ نمایان شدند. ما در بازی های بزرگی مقابل رم و لاتزیو هم خوب بودیم و خیلی بد مقابل فیورنتینا بازی کردیم. اما مقابل وولفسبورگ نشان دادیم که بازیکنان ما می توانند کنار هم بازی کنند و نتیجه بگیرند.\" بازیکنان ناپولی بعد از شکست در جام حذفی ایتالیا مقابل لاتزیو در تاریخ 8 آوریل در اردوی تیمی به سر می برند.

بنیتس معتقد است یک سری انتقادها به تیم او ناعادلانه بوده است:\" همه می دانیم که این تیم کارش را از کجا شروع کرده و امسال البته در مسیر خود کمی کند عمل کردیم و البته اشتباهات فردی هم داشتیم. من از اینکه خوشم نمی آید که می گویند بازیکنان ناپولی بی انضباط و غیرحرفه ای هستند\"

مربی ناپولی در مورد آینده اش گفت:\" هنوز تصمیمی نگرفته ام. باید جنبه های مختلفی را بررسی کنیم. هراتفاقی ممکن است در آینده من رخ دهد و دراین باشگاه هم می توانم پیشرفت های زیادی ایجاد کنم\"

     
آی اسپورت
2015-04-17 08:45:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر