فهرست
کلوزآپ: کاوه رضایی و عبور از بدشانسی
کلوزآپ: کاوه رضایی و عبور از بدشانسی

کلوزآپ: کاوه رضایی و عبور از بدشانسی

آی اسپورت- اولین تصاویر تبت شده در فوتبال ایران از کاوه رضایی، به جام ملت های نوجوانان آسیا برمی گشت. جایی که پسرکِ شماره 9 به عنوان آقای گل مسابقه ها، کمک زیادی به قهرمانی ایران و صعودِ نسل فراموش نشدنی بچه های علی دوستی مهر به رقابت های جهانی کرد. در آن مقطع، از کاوه به عنوان علی دایی آینده فوتبال ایران نام برده می شد اما در فولاد و بعد سایپا، اوضاع به خوبی برای او پیش نرفت تا تولد فوتبالی اش در سطح بزرگسالان، در شهرِ دیگری رقم بخورد. در اصفهان و با لباس سبز و سفیدِ ذوب آهن. 

یک هفته قبل، خیلی ها به انتظار درخشش کاوه رضایی در ورزشگاه آزادی تهران در مقابل استقلال تهران بودند اما او موفق شد روز درخشانی را پشت سر بگذارد. کاوه در نیمه اول، با یک ضربه ایستگاهی دیدنی تیر دروازه محسن فروزان را به لرزه درآورد و در نیمه دوم، با تصمیم عجیبِ داور، مرتکب خطای پنالتی روی امید ابراهیمی شد.

در مسابقه روز گذشته نیز، کاوه رضایی باز هم پشت یک ضربه ایستگاهی قرار گرفت و باز هم به شکلی تماشایی توپ را به تیر دروازه حریف کوبید. به نظر می رسید این مسابقه نیز، برای او می تواند روی مدارِ بدشانسی حرکت کند اما او با یک هت تریکِ تماشایی همه چیز را تغییر داد. کاوه در مهم ترین مسابقه هفته، بهترین بازیکن زمین بود و با فرارهای استثنایی اش، انگیزه بالای خود برای این مسابقه را به رخ کشید. او حالا بعد از مدت ها ثابت کرد همانقدر خوب است که در نوجوانی به نظر می رسیده. همانقدر که جایش را توی لیستِ بعدی تیم ملی بزرگسالان رزرو کند.

     
آی اسپورت
2015-04-17 12:07:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر