فهرست
بازیکنِ خوش قولِ هفته: آلویس نانگ!
بازیکنِ خوش قولِ هفته: آلویس نانگ!

بازیکنِ خوش قولِ هفته: آلویس نانگ!

آی اسپورت- گل های حساس در جدال با تراکتورسازی و پرسپولیس، خیلی زود ثابت کردند که نانگ، خرید ایده آلی برای باشگاه اولِ این روزهای خوزستان خواهد بود. فولادی ها که در نیم فصل او، با مشکل گلزنی مواجه بودند، به مهاجم کامرونی شماره 17 برای رفع این مشکل امید زیادی داشتند. نانگ، دو بار نیز دروازه استقلال خوزستان را باز کرد و با گلزنی در مقابل سایپا، به روند ایده آلش امتداد بخشید.

غایبِ بزرگ فولاد در دیدار با استقلال تهران، یک هفته بعد در مسابقه حساس با نفت، تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند. گلی کلیدی که روزهای بی شکست نفت را تمام کرد و فولاد را به جمع تیم های مدعی جدول برگرداند. نانگ کمی بعد از این مسابقه، به هواداران تیمش وعده داد که گلزنی هایش تازه آغاز شده اند و این وظیفه، در همه هفته های پیش رو توسط او دنبال خواهد شد.

آلویس، خیلی زود به وعده ای عمل کرد. تنها 5 دقیقه از مسابقه فولاد و نفت مسجدسلیمان سپری شده بود که او موفق به باز کردن دروازه حریف شد. این مهاجم، یک بار دیگر نیز در دقیقه 79 دروازه نفتی ها را باز کرد و این گل را با یک شادیِ ویژه خوزستانی جشن گرفت و خیال تیمش را نیز از پیروزی در مسابقه راحت کرد. او در 4 پیروزی باقی مانده فصل فولاد، یکی از مهم ترین مهره های این تیم به شمار خواهد رفت. آیا آن ها می توانند موفقیت فصل گذشته را تکرار کنند؟

     
آی اسپورت
2015-04-17 12:19:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر