فهرست
آندو باز هم در شادی گل به قلعه‌نویی طعنه زد؛ چشمانت را باز کن، ژنرال!
آندو باز هم در شادی گل به قلعه‌نویی طعنه زد؛ چشمانت را باز کن، ژنرال!

آندو باز هم در شادی گل به قلعه‌نویی طعنه زد؛ چشمانت را باز کن، ژنرال!

آی اسپورت- این تازه‌ترین شادی گل آندو است. حرکتی که همه تماشاگران فوتبال در ایران می‌دانند «مخاطب خاص» آن امیر قلعه‌نویی است. آندو عصر پنج شنبه در روزی که تراکتور بازی باخته را برد و به صدر جدول لیگ برتر رسید، یک بازی دیگر را هم برد. او گل حیاتی تیمش را روی پرتاب اوت بلند ساخت و با این شادی به همه نشان داد امیرقلعه‌نویی باید چشم‌هایش را رو به واقعیت باز کند.  آندو بعد از پایان بازی با سایپا باز هم در میکسدزون بازی ادعا کرد این همه آدم در دنیا زندگی می کنند و چرا باید این شادی گل را تنها به قلعه‌نویی ارتباط دهند.


 


 البته این شادی گل در بازی خانگی با سایپا تنها باری نیست که آندو در شادی گل هایش در قلعه‌نویی طعنه زده. آندو از زمانی که به تراکتورسازی رفته دو گل برای تیم زده و البته در بازی با پدیده هم مدافع حریف روی سانتر دقیق اندو به اشتباه گل به خودی زد. آندو روی سه گل از چهار گل، شادی گلی داشته که مستقیم کنایه به قلعه نویی بوده. او اولین بار  در بازی با پدیده اینطور درجه های ژنرالی قلعه نویی را از روی دوش‌هایش کند.

 
 تصاویر زیر هم برای بازی هم برای بازی تراکتور- استقلال خوزستان است. دیداری که در آن آندو بعد از گلزنی این حرکت را انجام داد تا به سرمربی آبی‌ها بفهماند او زمین بازی را ترک نمی کند. عادل فردوسی‌پور هم در نود درجه روی پخش این تصاویر گفت:  «این فوتبال واس ماس، یعنی کلش واس ماس. از این به بعد بازوبند کاپیتانی تیم ملی هم واس ماس!»


 

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-17 15:51:31
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیسی
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴، ۲۲:۲۴
دمش گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر