فهرست
اشنایدر: سابقه مورینیو می تواند به گالاتاسرای کمک کند
اشنایدر: سابقه مورینیو می تواند به گالاتاسرای کمک کند

اشنایدر: سابقه مورینیو می تواند به گالاتاسرای کمک کند

آی اسپورت- وسلی اشنایدر هافبک بازیساز گالاتاسرای معتقد است که تجربه همکاری او و دیدیه دروگبا با ژوزه مورینیو می تواند به عنوان یک مزیت موجب برتری گالاتاسرای در دیدار مقابل چلسی شود.

علاوه بر اشنایدر و دروگبا، حمیت آلتینتاپ هم سابقه ی همکاری با مورینیو را دارد آین بازیکنان در دور یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان بار دیگر مربی اسبق خود را در لندن ملاقات خواهند کرد اما ملی پوش هلندی با اعتماد به نفس از این دیدار یاد می کند و به اسکای اسپورت می گوید:" مورینیو ما را به خوبی می شناسد و این برای او یک مزیت است اما همین امر برای ما هم صدق می کند.

ما مورینیو را به خوبی می شناسیم شاید بگویم حتی بهتر از بازیکنانش در چلسی با او آشنا هستیم. چلسی یک رقیب بزرگ است و همه این را قبول دارند اما اگر ما بتوانیم یک روح بزرگ را مانند دیدار برابر یوونتوس از خود در زمین نشان دهیم یک نتیجه درخشان را بدست خواهیم آورد.


http://a.espncdn.com//design05/images/2013/0315/josemourinhoandwesleysneijderinter_576x324.jpg

http://e0.365dm.com/13/04/768x432/JoseMourinhoDidierDrogba_2923653.jpg?20130403195055

اشنایدر در اینتر و دروگبا در چلسی با مورینیو کار کردند؛ اتفاقی که می تواند برگ برنده گالاتاسرای در دیدار فردا شب باشد

زمانیکه ما در زمین هستیم هوادارانمان ما را پشتیبانی می کنند آن ها بهترین نیرو محرکه و یار دوازدهم ما هستند شخصیت پرقدرت بازیکنانمان بزرگ ترین قدرت ما در زمین مسابقه خواهد بود.

 اگر واقعا ما قلبمان را در این بازی بگذاریم و بهترین کیفیتمان را ارائه دهیم و با شخصیت های پر قدرتمان بازی کنیم دیگر یک تیم به تنهایی برای شکست دادنمان کافی نخواهد بود."

گالاتاسرای به لطف پیروزی 1 بر 0 در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس به مرحله حذفی این رقابت ها صعود کرد.

     
آی اسپورت
2014-02-25 18:30:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر