فهرست
استتوس: آقای منصوریان، جی پی اس به شما کمک نکرد؟
استتوس: آقای منصوریان، جی پی اس به شما کمک نکرد؟

استتوس: آقای منصوریان، جی پی اس به شما کمک نکرد؟

آی اسپورت-علیرضا منصوریان بعد از شکست 5-3 تیم اش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت:«با این برنامه‌ریزی تحت فشاریم. البته این صحبت‌های من ربطی به تیم خوب گل‌محمدی ندارد. ذوب آهن در نیمه اول 3 بر صفر ما را برد ولی در نیمه دوم ما 3 بر 2 پیروز شدیم. ضمن اینکه تفاوت ارتفاع فولادشهر و تهران هم در بازی امروز تأثیرگذار بود. »


1) تفاوت ارتفاع فولاد شهر و تهران دقیقا چقدر است؟ فولاد شهر در ارتفاع 1600/1800 متری از سطح دریا قرار دارد و ارتفاع شهر تهران در بلندترین نقاط شمال به حدود 1900 متر و در جنوبی‌ترین نقاط به 1200 متر از سطح دریا می‌رسد.

2) نیمه اول این بازی، 3-1 تمام شد، نه 3-0 ! بنابراین شما برنده نیمه دوم یا به قول خودتان نیمه مربیان نبودید! نیمه دوم بازی 2-2 شده است.

3) سیستم جی پی اس، به شما در مورد اختلاف از سطح دریا یا اماده سازی بازیکنان برای بازی کمک نکرده بود؟ قبلا اصولا همه کار میکرد این سیستم الان گویا اخیرا مشکلات فنی پیدا کرده است.

یعنی یه روز میاد که مربیان ما، «صداقت» را جایگزین «توجیه» کنند و به جای غرور کاذب شون، منطق را جایگزین کنند؟

ذوب آهن اصفهان، امروز کیفیت برتر میدان بود و بازی روان و هدفمند شاگردان یحیی که قلب خط دفاعی اسیب پذیر تیم تان را هدف قرار گرفته بود منجر به گلباران دروازه تان شد، نه زمین کج بود و زمان علیه شما؛
به همین سادگی!

جاوید جعفری فراهانی
  ۲  
آی اسپورت
2015-04-17 13:48:03
نظر دهید

۲ نظر
mahdiutd
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴، ۱۷:۱۲
چقدر چرت بود این نوشته. منتظر بودین بعد از این همه برد و صدرنشینی ، لغزشی ببینین تا همه عقده های خدتونو خالی کنین. اونم رو سر مربی جوونی که داره با یه مشت جوون بی ادعا کار میکنه
شایان
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴، ۲۲:۱۴
خیلیم خوب نوشتید. ممنون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر