فهرست
نه عابدزاده، نه کولی بالی/ استقلال- راه آهن بدونِ جنجالی ها
نه عابدزاده، نه کولی بالی/ استقلال- راه آهن بدونِ جنجالی ها

نه عابدزاده، نه کولی بالی/ استقلال- راه آهن بدونِ جنجالی ها

آی اسپورت- هفته دوازدهم لیگِ برتر. یکی از پنج شنبه های مهرماه و مسابقه ای که قرار بود در شمارِ دیدارهای مهم تر روز، توجهِ کمتری را به طرفِ خود جلب کند. نبرد استقلال خوزستان و راه آهن، توی چنین شرایطی ناگهان تبدیل به پربحث ترین مسابقه هفته شد.

پنالتیِ میثم مجیدی، پنالتیِ خراب شده او، دو کارتِ قرمز برای راه آهن و اعتراض های تمام نشدنی بازیکنان این تیم به داور، همه مقدمه ای بودند برای اتفاق بزرگتری که در راه بود. در آخرینِ دقیقه های مسابقه، ناگهان صحبت های کولی بالی، احمد عابدزاده را عصبانی کرد. عقاب، تا مرز درگیری فیزیکی با بازیکن آفریقایی استقلال پیش رفت و درگیری، با ورود آدم های دیگر به جای خاموش شدن، بسط پیدا کرد.مسابقه، حتی رنگ دقیقه 100 را هم به خودش دید. دقیقه ای که محمدرضا مهدوی در آن، تعدادِ اخراجی های دو تیم را برابر کرد.

راه آهن تهران و استقلال خوزستان، امروز یک مسابقه آرام را پشت سر خواهند گذاشت. حالا دیگر  روی نیمکت راه آهن خبری از عابدزاده نیست و موسی کولی بالی نیز به سبب محرومیت، مسابقه با زردپوشان قعر جدولی را از دست داده است. در غیاب این دو نفر هم اما مسابقه حساسیت اش را از دست نخواهد داد. چرا که هر دو تیم، جزو تیم های فانوس به دست جدول رده بندی به شمار می روند.

     
آی اسپورت
2015-04-17 13:57:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر