فهرست
اومانیا و بنسون؛ پرونده‌های جدید پرسپولیس در فیفا
اومانیا و بنسون؛ پرونده‌های جدید پرسپولیس در فیفا

اومانیا و بنسون؛ پرونده‌های جدید پرسپولیس در فیفا

آی اسپورت – باشگاه پرسپولیس در شرایطی از سوی فیفا محکوم به پرداخت طلب آنتونی گولچ و لوکا ماریچ دو بازیکن پیشین خود شده که جری بنسون و مایکل اومانیا هم از این باشگاه به فیفا شکایت کرده‌اند و فیفا به زودی در مورد پرونده‌های آنها علیه پرسپولیس حکم صادر خواهد کرد.

اومانیا بعد از ترک پرسپولیس برای دریافت طلب 200 هزار دلاری خود این باشگاه را تهدید به شکایت به فیفا کرد اما مسئولان این باشگاه با این بازیکن توافق کردند طلبش را در چند قسط پرداخت کنند که مورد موافقت این بازیکن قرار گرفت. در ادامه پرسپولیسی‌ها بر خلاف توافق‌شان با اومانیا عمل کردند تا اینکه این بازیکن تصمیم گرفت برای گرفتن مطالباتش به فیفا شکایت کند.

بنسون نیز با وجود اینکه در فصل گذشته بارها از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهان مطالباتش شد در نهایت به پولش نرسید و او هم از این باشگاه به فیفا شکایت کرد. بازیکنان نامبرده در زمان مدیریت علی‌اکبر طاهری با باشگاه پرسپولیس قرارداد بستند و دیگر مسئولان این باشگاه نمی‌توانند مدعی شوند پرونده‌های شکایتی برای مدیران قبلی است. این چرخه از سال‌ها قبل در پرسپولیس وجود داشته و در مدیریت هیچ مدیری متوقف نشده است.

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2017-06-19 13:55:00
نظر دهید
۲ نظر
حمید
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
مساله اینه که مدیریت پرسپولیس داره زمان می خره.
۲
محسن هوادار فوتبال
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
اقا این منشاو رادوشویچ رو هم بندازین بیرون
دنبال خارجی نرید.....تا حالا بازیکن خارجی بوده که از پرسپولیس شکایت نکرده باشه؟
طرفدار ان طاهری بیان جواب بدن: الان اومانیا و بنکسون زمان رویانیان بسته شدن؟؟؟؟؟؟مطمئن ن یکی از پروندهای آینده پرسپولیسی ها برانکو خواهد بود...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر