فهرست
فیروز- امیر؛ چه کسی از بحران خارج می شود؟
فیروز- امیر؛ چه کسی از بحران خارج می شود؟

فیروز- امیر؛ چه کسی از بحران خارج می شود؟

آی اسپورت- آخرین روزهای اسفند، نه برابر ملوانی ها خوشایند بود و نه برای استقلالی ها. هر دو تیم روند مصونیت شان از شکست را در همین روزها از دست دادند.

در هفته بیست و سوم لیگ برتر، ملوان که با غرورِ ناشی از شکست دادن سپاهان راهی کرج شده بود، در مقابل سایپا شکست خورد و تیمِ قلعه نویی نیز در ورزشگاه آزادی، با گلِ پادوانی به تیم منصوریان باخت تا یکی از مهم ترین مسابقه های نیم فصل دوم را از دست داده باشد.

یک هفته بعد، استقلالی برتری اش در مقابل فولاد ار اهواز را با شکست عوض کرد و دستِ خالی از این شهر بازگشت. قوهایِ سفید انزلی نیز نتوانستند برتری شان برابر پیکان را حفظ کنند و دو امتیاز مهم دیگر را از دست دادند.

در هفته بیست و پنجم، استقلال به نتیجه ای بهتر از یک تساوی در مقابل ذوب آهن در ورزشگاه آزادی دست پیدا نکرد و ملوان در یک نبردِ پرگل و تماشایی، با نتیجه سه بر دو به گسترش فولاد باخت تا دوباره نگاهی به منطقه سقوط جدول رده بندی داشته باشد.

امیر قلعه نویی و فیروز کریمی، حالا پس از مدت ها رو در روی هم قرار خواهند گرفت. مسابقه ای که بازنده اش، همچنان درگیر بحران خواهد ماند و برنده اش، خواهد توانست از شرِ هفته های بحرانی خلاص شود.در جدال بعدازظهر امروز، مساوی برای هر دو تیم به معنای شکست خواهد بود. جالب اینکه امیر و فیروز در 10 تقابل رو در رو، تنها دو بار به تساوی رضایت داده اند. در این مسابقه ها، 7 پیروزی سهمِ امیر بوده و فقط یک برد، برای سرمربیِ امروز انزلیچی ها.

     
آی اسپورت
2015-04-17 14:16:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر