فهرست
بولت: می‌توانم در سطح رونی بازی کنم
بولت: می‌توانم در سطح رونی بازی کنم

بولت: می‌توانم در سطح رونی بازی کنم

آی اسپورت - یوسین بولت گفته که می‌تواند به اندازه وین رونی برای منچستریونایتد خوب بازی کند. او پس از پایان حضورش در دو و میدانی به فکر حضور در فوتبال است. او که سلطان بی‌چون‌وچرای دو سرعت در یک دهه گذشته بوده است، در المپیک ۲۰۱۶ هم سه مدال طلا کسب کرد. او امسال از دو و میدانی کناره‌گیری می‌کند و مدت‌هاست که می‌گوید دوست دارد در فوتبال به کار ادامه دهد. او طرفدار منچستریونایتد است و دوست دارد در این تیم بازی کند.

بولت یک هفته با بوروسیا دورتموند تمرین خواهد کرد و به این ترتیب طعم فوتبال حرفه‌ای را خواهد چشید. سریع‌ترین مرد تاریخ امیدوار است که این سرآغازی بر دوران فوتبال او شود: «کارهای زیادی هست که می‌خواهم انجام دهم. من نمی‌دانم که چطور شروع خواهم کرد اما در حال حاضر فقط می‌خواهم آسوده باشم و استراحت کنم.» این دونده ۳۰ساله می‌گوید: «همیشه خواسته‌ام فوتبال را امتحان کنم پس این هم در برنامه من است. باید ببینیم چه می‌شود. فرصت تمرین در دورتموند خوب است. به نظرم یک هفته آنجا تجربه‌اش خواهم کرد. من نمی‌گویم که بهترین فوتبالیست دنیا می‌شوم اما در سطح خوبی خواهم بود. شاید در سطح وین رونی. می‌دانید چه می‌گویم؟ »

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-16 11:18:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
این خیلی خوبه که طرفدار منچستری و تیمتو دوست داری و اینکه دونده استثنایی بودی شکی نیست اما دلیل نمیشه که برای منچستر بازی کنی .
منم رئال رو دوست دارم شاید فکر کننم در حد تونی کروس هم هستم اما از عشق من تا حضور من در زمین راه بسیاری هست .
پس بهتره برای خریدن تیله اقدام کنی بیشتر به کارت میاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر