فهرست
طارمی: اگر گناه شکست را گردن علی‌عسگر بندازیم، بی انصافی است
طارمی: اگر گناه شکست را گردن علی‌عسگر بندازیم، بی انصافی است

طارمی: اگر گناه شکست را گردن علی‌عسگر بندازیم، بی انصافی است

مهدی طارمی پس از شکست پرسپولیس در وقت‌اضافی بازی با سپاهان گفت: دو تیم خوب بازی کردند و ما هم موقعیت‌های خوبی داشتیم که تبدیل به گل نشد و فراموش نکنیم سپاهان تیم بزرگ و پرمهره ای است که کادر فنی خوبی هم دارد و توانست به برد دست یابد. ما بنگر و عالیشاه را هم نداشتیم.

اشتباهات علی عسگر که منجر به شکست پرسپولیس شد: فوتبال بازی اشتباهات است. همه هم ممکن است اشتباه کنند. اینکه بخواهیم گناه شکست را گردن دو نفر بیاندازیم بی انصافی محض است. هر بازیکنی دوست دارد تیمش موفق باشد و البته زیر فشار بازی ممکن است اشتباه کند.

صحنه ای که در ابتدای نیمه دوم مدافع سپاهان روی او مرتکب خطا شد و داور باید پنالتی اعلام و مدافع حریف را اخراج می کرد اما به طارمی کارت زرد داد: من در همان لحظه هم اعتراض خاصی به داور نداشتم. داور هم مثل همه ما یک انسان است که ممکن است دچار خطای دید و محاسبه شود. کارشناسان محترم در این باره نظر می دهند و من صلاحیت اظهار نظر در مورد داور را ندارم. اگر قرار بود من داوری کنم یک سوت دست می گرفتم و به زمین می رفتم اما چه آن صحنه پنالتی بوده باشد یا خیر که اظهار نظر در مورد آن با صاحب نظران است من به داور بازی خسته نباشید می گویم و انشاالله داوران ما همواره موفق باشند.  من همه کارهای فوتبالی بیرون از زمین را به وکیلم سپرده ام و خدا را شکر او به مقررات فوتبال اشراف کامل دارد. بعد از بازی هم به من گفت طبق آیین نامه انضباطی تصمیمات داوران در مورد کارت های زرد و قرمز قابل اصلاح است و دادخواست اصلاح و رفع کارت زرد من را نوشته و شنبه به کمیته انضباطی می دهد. پس من وظیفه دارم فقط به زمین بازی و امور فنی فکر کنم.

حرف های مرتضی فنونی زاده که گفته بود راه حل مشکل پرسپولیس این است که همه بازیکنان را بیرون بریزند: من در مورد دیگر بازیکنان حق ندارم حرف بزنم اما ازطرف خودم خطاب به آقا مرتضی و همه پیشکسوتان می گویم اینکه امروز پرسپولیس وجود دارد و من افتخار پیدا کرده‌ام پیراهن این تیم بزرگ را بپوشم به خاطر زحمات پیشکسوتان عزیز است. هرچه هم بگویند از سر دلسوزی است و اگر به من سیلی بزنند سرم را بالا نمی آورم. امیدوارم فصل بعد کسانی پیراهن این تیم بزرگ و پر هوادار را بپوشند که پیشکسوتان به حضور آنها افتخار کنند.

 «این حرف یعنی سال بعد طارمی از پرسپولیس می‌رود؟»: بازی در پرسپولیس برایم همیشه افتخار است و در مورد فصل بعد هم هیچ تصمیمی ندارم.

 احتمال سقوط پرسپولیس: به این موضوع فکر هم نکنید.

 نحسی حضور در برنامه 90 باعث شده او یک موقعیت تک به تک را از دست بدهد و داور هم پنالتی روی او را نبیند: وقتی تحلیل های ما در مورد فوتبال اینگونه است چه توقعی دارید؟ اگر این خرافات را بپذیریم که باید بگوییم برنامه 90 روی داور بازی تاثیر داشته چون شما می گویید او اشتباه کرده. یا مثلا می گویند داور گل سالم مهدی شریفی را نپذیرفته است. شریفی هم در برنامه 90 بود؟ قصدم مقایسه نیست اما مثلا تره‌زگه هم در فینال جام جهانی 2006 پنالتی اش را خراب کرد. او هم نحسی برنامه 90 گریبانگیرش شده بود؟ من به این مسایل توجهی ندارم و وظیفه ام را باید انجام دهم.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-17 14:28:20
نظر دهید

۱ نظر
محمودباسره
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
البته که درست میگه
چون خودت هم مقصر شکستی
شریک علی عسگر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر