فهرست
چهره خاص: رونمایی از پدیده جدیدی که یحیی رو کرد
چهره خاص: رونمایی از پدیده جدیدی که یحیی رو کرد

چهره خاص: رونمایی از پدیده جدیدی که یحیی رو کرد

آی‌اسپورت- کمتر از بیست دقیقه به پایان بازی با استقلال زمان باقی مانده بود که گل‌محمدی دست به تعویض زد. مهاجمی را به بازی آورد که بلای جان نفت تهران شد و شاید قهرمانی لیگ به پاسِ گلزنی‌هایش تغییر کند. حالا او در دو دیدار اخیر ذوب‌آهن با دو مدعی قهرمانی، دو گل زد و دو پاس گل داد. در اینجا بخوانید چطور یحیی او را کشف کرد و این مهاجم 22 ساله به فوتبال ایران معرفی شد.

مهاجم ساروی ذوب‌آهن فوتبالش را از پدیده ساری آغاز کرد. ده سالی در این مدرسه فوتبال ماند و رده‌های مختلف سنی را طی کرد. پس از آن به تیم صنعت آمل در لیگ سه کشور پیوست و همراه با این تیم به لیگ دو کشور رسید. اما تیمش در لیگ دو دچار بحران شد و به توفیق خاصی دست نیافت. فصل گذشته ذوب‌آهن با نظر لوکا بوناچیچ روی این بازیکن دست گذاشت که باشگاه صنعت آمل رضایت نامه اسماعیلی‌فر را صادر نکرد. اما پیش از شروع فصل جدید ذوب‌آهن با این بازیکن مجددا به توافق رسید و دانیال با قراردادی سه ساله به عضویت سبزپوشان اصفهانی در آمد. در همان ابتدای ورودش به ذوب‌آهن در دیداری دوستانه موفق شد به تیم ملی امید با سرمربیگری نلو وینگادا گلزنی کند. با خروج وینگادا و آمدن محمد خاکپور، حالا اسماعیلی‌فر برای تیم ملی امید هم بازی می‌کند.

شماره 23 ذوبی‌ها اولین دیدار لیگ امسال مقابل صبای قم 80 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. در دیدار بعدی ذوب‌آهن مقابل تراکتورسازی هم اسماعیلی‌فر نیم ساعت فرصت خودنمایی پیدا کرد که بهره خاصی از این دو دیدار نبرد. تا پایان نیم فصل در بازی با پیکان و گسترش‌فولاد تعویض دقیقه نود یحیی بود. با آغاز نیم فصل دوم هم بازی مقابل صبای قم و پس از آن بازی با سایپا به این مهاجم بیشتر از یکی-دو دقیقه بازی نرسید تا دیدار با گسترش فولاد که تیم یحیی هر چه حمله می‌کرد به در بسته خورده بود. همین باعث شد دانیال به خط حمله ذوب‌آهن اضافه شد و یازده دقیقه در میدان حضور داشت. بازی قابل قبول این بازیکن دلیلی بود تا اینکه در بازی مقابل استقلال به میدان بیاید. شش دقیقه از ورود اسماعیلی‌فر گذشته بود که توانست روی ارسال رجب زاده از نقطه کرنر دروازه محسن فروزان را باز کند. به این ترتیب اولین گل لیگ برتری‌اش را در استادیوم آزادی به استقلال زد. تیمی که محبوب خانواده اسماعیلی‌فرها است.

همین گل کافی بود تا مرتضی تبریزی نیمکت نشین شود. حالا دیگر مهاجم اصلی تیم شده است. در بازی با نفت تهران هم در ترکیب فیکس ذوبی‌ها حضور داشت و یا یک گل و دو پاس گل مرد اول دیدار بود.

     
آی اسپورت
2015-04-17 14:32:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر