فهرست
نکته روز: سوتی‌های علی‌عسگر بلای جان قرمزها
نکته روز: سوتی‌های علی‌عسگر بلای جان قرمزها

نکته روز: سوتی‌های علی‌عسگر بلای جان قرمزها

آی‌اسپورت- پرسپولیس کم مشکل داشت، اشتباهات علی عسگر هم اضافه شد. سرخ‌پوشان پاییتخت که از زمان جدایی پولادی، در دفاع چپ همیشه با مشکل روبرو بودند، با حمید علی‌عسگر روزهای جدیدی را تجربه می‌کنند. تا پیش از آمدن درخشان، این میثم حسینی بود که وظیفه بازی کردن در این ناحیه از زمین را برعهده داشت. اما با اخراج حسینی، حالا دیگر شماره 26 پرسپولیس تنها گزینه سرمربی‌ها است.

در اولین تجربه سرمربیگری برانکو در پرسپولیس باز هم علی‌عسگر به میدان رفت. تا دقیقه 85 بازی هم مشکل خاصی وجود نداشت و سرخ‌پوشان منتظر سوت پایان بازی بودند تا پس از هفته‌ها در لیگ برتر بردی کسب کنند. اما باز هم این علی‌عسگر بود که بلای جان پرسپولیس شد و در اشتباه مرگباری باعث شد سپاهان گل تساوی را به دروازه این تیم وارد کند.

هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر، باز هم در آزادی، و باز هم اشتباهی دیگر از مدافع چپ پرسپولیس. علی‌عسگر پاس گل زیبایی را به بازیکنان راه‌آهن تقدیم کرد تا امین منوچهری دروازه همامی را باز کند.

پیش از این در دیدار با استقلال خوزستان هم این بازیکن موجب شد آبی‌ها به پرسپولیس گلزنی کنند. البته این سوتی‌های علی‌عسگر تنها گوشه‌ای از اشتباهات این بازیکن است. علی‌عسگر در بازی‌های زیادی مثل دیدار با ذوب‌آهن به راحتی در مصاف با مهاجمان دریبل می‌خورد و تیم حریف به راحتی دروازه پرسپولیس را باز می‌کند.

سال گذشته هم این بازیکن به علت اشتباهات فراوان از تیم کنار گذاشته شد که با وساطت سعید شیرینی به پرسپولیس بازگشت. واقعا چه اصراری است این بازیکن که قبلا نشان داده در پست غیر تخصصی قابلیت کافی ندارد را بازی دهند؟ مخصوصا بازیکنی که در دقایق پایانی بازی تمرکز کافی ندارد و اشتباه فراوانی مرتکب می‌شود.

     
آی اسپورت
2015-04-17 15:26:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر