فهرست
گواردیولا: مشکلی با پزشک بایرن نداشتم/ تصمیم خودش بود
گواردیولا: مشکلی با پزشک بایرن نداشتم/ تصمیم خودش بود

گواردیولا: مشکلی با پزشک بایرن نداشتم/ تصمیم خودش بود

آی اسپورت- پپ گواردیولا تاکید کرد که او هیچ دعوایی با دکتر هانس ویلهم مولر ولفارت رهبر کادر پزشکی بایرن مونیخ نداسته ولی از اظهارنظر درمورد استعفای جمعی کادر پزشکی بایرن خودداری کرد. مولر ولفارت دیشب بعد از حدود چهل سال از سمت خود در این باشگاه استعفا کرده و دلیل آن را مقصر شناخته شدن آنها در شکست بایرن مونیخ از پورتو اعلام کرده بود.

گزارش ها حاکی از این هستند که او در پی مشاجره ای با کارل هاینس رومنیگه از سمت خود کنار رفته و البته گروهی هم اختلاف نظر او با گواردیولا را عامل این موضوع می دانند. گواردیولا در کنفرانس خبری امروز خود گفت:\" هیچ اتفاقی بین ما نیافتده. این تصمیم خودش بود. من برای او احترام زیادی قائل هستم و فقط می توانم به این تصمیم احترام بگذارم.\"

گواردیولا حتی در مورد اینکه او و کادر فنی بایرن در بازی جام حذفی مقابل لورکوزن با طعنه برای مولر ولفارت و کادرپزشکی کف زده اند، این طور توجیه کرد:\" من از چیز دیگری ناراحت بودم. موضوع به دکتر ربط نداشت. بن عطیه مدتی طولانی با مصدومیت دست وپنجه نرم کرده بود و برای همین عصبانی بودم. ما به او نیاز داریم\"

باشگاه مونیخی بیانیه ای منتشر کرده که در آن از زحمایت مولر ولفارت تشکر و از تصمیم او ابراز تاسف کرده است. این باشگاه به زودی تیم پزشکی جدیدی را معرفی می کند. 

     
آی اسپورت
2015-04-17 15:44:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر