فهرست
خارجی‌های آبادان پشت میز؛ توافق شد
خارجی‌های آبادان پشت میز؛ توافق شد

خارجی‌های آبادان پشت میز؛ توافق شد

آی‌اسپورت- در حالی که دیدار پایانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا برگزار می‌شود، مدیریت این باشگاه از توافق با بازیکنان خارجی برای تمدید قرارداد خبر داد. در جلسه‌ای که امروز با حضور اعضای هیات مدیره و کرار جاسم، آگوستو سزار، لوسیانوپریرا و مگنو باتیستا ۴ بازیکن خارجی صنعت نفت برگزار شد، این بازیکنان بعد از  مذاکره برای پوشیدن پیراهن این تیم در فصل آینده به توافق نهایی رسیدند. این توافق در حالی حاصل شد که تا زمان آغاز نقل و انتقالات رسمی لیگ برتر فرصت زیادی باقی مانده است.

کرار جاسم، لوسیانو پریرا، مگنو باتیستا و آگوستو سزار با وجود پیشنهادهای داخلی و خارجی بسیار، بعد از این توافق با هیات مدیره باشگاه صنعت نفت در فصل بعدی رقابت‌های لیگ برتر باز هم برای نماینده آبادان به میدان خواهند رفت.

لوسیانو پریرا در لیگ پیشین ۱۱ گل به ثمر رساند و ۵ پاس گل را برای تیمش داد؛ کرار جاسم نیز ۷ گل زد و ۴ پاس گل داد. آگوستو سزار نیز با ثمر رساندن ۵ گل و دادن ۳ پاس گل از بهترین‌های لیگ هفدهم بود. مگنو باتیستا نیز با نزدیک به ۲۵۰۰ دقیقه حضور در ترکیب صنعت نفت ضمن ارائه عمل‌کرد خیره‌کننده در فاز دفاعی این تیم در لیگ برتر ۲ گل را برای تیمش به ثمر رساند و زننده تک گل این تیم در جام حذفی مقابل سپاهان اصفهان بود.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-04-26 20:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر