فهرست
آنچلوتی: دوباره به جای تماشای بارسا، سینما می‌روم!
آنچلوتی: دوباره به جای تماشای بارسا، سینما می‌روم!

آنچلوتی: دوباره به جای تماشای بارسا، سینما می‌روم!

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی درکنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی این هفته رئال مادرید مقابل مالاگا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 او حرف هایش را با صحبت درباره بنزما شروع کرد:« او برای بازی فردا در دستس نیست اما از رقابت بعدی به جمع ما ملحق می‌شود.همیشه با بیشترین توان و بهترین ترکیب مقابل رقبای سرسختی مانند مالاگا می‌ایستیم.تغییر زیادی در ترکیب به وجودنمی‌آورم و با بنزما مقابل اتلتیکو به میدان می‌رویم.»

کارلتو درباره آینده خودش و کاسیاس به نکات جالبی اشاره کرد:« من همراه کاسیاس و همه بازیکنان خوب و کارا، فصل آینده هم در رئال خواهیم ماند.فعلا به رفع نیازهایمان برای قهرمانی می‌اندیشیم، نه آینده کاریمان.»

آنچلوتی درباره تساوی در کالدرون حرف زد:« صرفنظر از نتیجه به طور کلی از شیوه بازی تیم راضی هستم.»

ایسکو چرا نیمک‌نشین شد؟ سرمربی ایتالیایی توضیح داد:« او به استراحت نیاز دارد و از آنجایی که در این مقطع، هیچ رقابتی از دیگری مهم تر نیست، بازیکنان من بی دلیل استراحت نخواهند کرد.ایسکو شرایط خوبی  برخوردار است و برای ما می‌جنگد. رئال برای او و او برای رئال، شادی‌آفرین شده. به شما تضمین می‌دهم ایسکو بخش مهمی از تیم است.»

او به عدم حضور کوئنترائو اشاره کرد:« بازی فردا، جای بازیکنان کاملا آماده است، نه آن هایی که دوران ریکاوری را پشت سر می‌گذارند.ما برد می‌خواهیم و باید آماده ترین ها، تیم را یاری کنند.»

جو برنابئو از نظر آنچلوتی عالی است:« فکر می‌کنم تماشاگران از عملکرد ما راضی هستند و به همین دلیل به خوبی از تیم حمایت خواهند کرد.»

از بین چیچاریتو وایسکو، کدام یک انتخاب خواهند شد؟ کارلتو گفت:« فعلا درباره تصمیم نهایی تصمیمی نگرفته ام.»

آنچلوتی در پایان از صلاحیت کاسیاس گفت:« 3 دروازه بان آماده دارم و بهترین سنگربان جهان در دروازه تیمم است. چرا نفر دیگری بخرم؟ مالاگا، بارسا را برد و مقابل اتلتیکو خوب بازی کرد. آن ها بسیار خطرناک هستند.برای برتری بر رقیب، نیازمند صرف حداکثر توان و انرژی هستیم.» ‌

آنچلوتی دوباره بازی بارسا را نمی‌بیند:« شاید دوباره به سینما بروم! نمی دانم... خیلی مشغله دارم و فرصت دیدن بازی را به دست نمی‌آورم. فقط امیدوارم نتیجه به نفع ما تمام شود.»

 وکلام آخر درباره خدیرا:« برحسب زمان باقی مانده تا پایان قرارداد، بازیکنانم را به زمین نمی‌فرستم. خدیرا اگر آماده باشد، حتی در روزهای آخر حضور در رئال به سیلوای تازه وارد ترجیح داده می‌شود.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-17 16:44:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر