فهرست
جواب انریکه به طعنه آنچلوتی/ من بارسا را ببینم، کافی است!
جواب انریکه به طعنه آنچلوتی/ من بارسا را ببینم، کافی است!

جواب انریکه به طعنه آنچلوتی/ من بارسا را ببینم، کافی است!

آی اسپورت- لوئیس انریکه،بازی فردای تیمش مقابل والنسیا را یکی از 7 رقابت کلیدی فصل جاری نامید و برتری مقابل خفاش ها را گامی بلند برای قهرمانی در فصل جاری لالیگا نامید.

انریکه اتفاقات بازی با پاری‌سن‌ژرمن را فراموش کرده است:« آن بازی فراموش شده و ما حالا باید فقط به بازی سخت پیش رو مقابل والنسیا فکر کنیم.حق هیچ گونه اشتباهی نداریم ومی‌خواهیم تحت هر شرایطی نتیجه را آن خود کنیم.تا سه شنبه شب تکلیف صعود ما به نیمه نهایی لیگ قهرمانان مشخص نخواهد شد پس بهتر است از الان درباره این بازی فکر کنیم. از هواداران تقاضا دارم با حضور پرشور در ورزشگاه برای بردن این بازی خاص به ما توان مضاعفی داشته ببخشند. به آن‌ها احتیاج مبرمی داریم.»

انریکه از بین قدرت و سرعت، کدام یک را برای بازی امشب انتخاب می‌کند؟ او گفت:« ما به لحاظ ذهنی خیلی قوی هستیم اما بازی مقابل تیم های قدرتی همیشه برای من نگران کننده است.افراط در هر دو زمینه، تصویر ما را زشت جلوه می‌دهد. شور هواداران را فاکتور مناسب تری می‌دانم. امیدوارم سطح بالای بازیکنان، کفاف برتری در این بازی سخت را بدهد.»

انریکه درباره مصدومیت اینیستا هم حرف زد:« او بهبود یافته اما توان تمرین کردن را ندارد. چون به معجزه اعتقاد ندارم، آندرس را از ترکیب بیرون گذاشته‌ام.» 

 او در پاسخ به طعنه آنچلوتی مبنی بر ترجیح سینما به تماشای بازی بارسلونا گفت:« من بازی بارسلونا را می‌بینم و این، کافی است!»

حرف‌های پایانی انریکه درباره فشردگی بازی هاست:« بازی در ساعت 16، فرصت کمی برای ریکاوری و استراحت در اختیار ما قرار می‌دهد اما چون در این زمینه قادر به تغییر دادن موضوع نیستم، سعی می‌کنم تیمم را به بهترین نحو آماده کنم. انجام 2 بازی در فاصله زمانی 3 روزه، آزارمان می‌دهد. این اتفاق برای سایر تیم ها هم رخ می‌دهد و من اعتراضی ندارم.»

     
آی اسپورت
2015-04-17 18:11:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر