فهرست
قلعه‌نویی: بدشانسی‌ دست از سر استقلال برنمی‌دارد
قلعه‌نویی: بدشانسی‌ دست از سر استقلال برنمی‌دارد

قلعه‌نویی: بدشانسی‌ دست از سر استقلال برنمی‌دارد

آی اسپرت- استقلال با این که در دقایق پایانی میتوانست با گل آرش برهانی برنده بازی باشد اما به کسب یک امتیاز از ملوان رضایت داد. اتفاقی که باعث شد تا سرمربی استقلال باز هم پای شانس و بدشانسی را وسط بکشد:می‌توانستیم در دقیقه ۹۳ گل بزنیم و به پیروزی برسیم اما بازهم بدشانسی آوردیم و این بدشانسی‌ها دست از سر ما برنمی‌دارد.ما در این بازی همه کار کردیم و ملوان هم همه کاری انجام داد. می‌توانستیم در دقیقه ۹۳ گل بزنیم و به پیروزی برسیم اما بازهم بدشانسی آوردیم و این بدشانسی‌ها دست از سر ما برنمی‌دارد.

قلعه نویی مربی حریف را استاد خودش نامید از نحوه بازی ملوان حسابی تعریف کرد:به فیروز کریمی، استاد خودم تبریک می‌گویم که چنین ملوانی را ساخته است. آنها تیم بسیار خوبی بودند. امروز همه بازی زیبایی را دیدند. ما هم با توجه به اینکه چند نفر از بازیکنان‌مان را در اختیار نداشتیم بازی خوبی انجام دادیم و بچه‌های ما بازی زیبایی ارائه کردند.

فرزاد حاتمی اعلام کرده ابتدای فصل قلعه‌نویی او را می‌خواسته اما گویا فقط حرف بوده و این بازیکن را سر کار گذاشته‌اند؟ این سؤال حاشیه‌ای است و اگر سؤال دیگری باشد پاسخگو هستم.

 

و بازهم مساله تعطیلات ونقش آن در نتایج استقلال: مطمئناً بی‌تأثیر نبوده و موجودی ما همین بود. در برخی مواقع تمام بازیکنان‌مان را در تمرینات در اختیار نداشتیم و امروز هم که قصد تغییر تاکتیک داشتیم نتوانستیم یار جدیدی اضافه کنیم

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-17 19:27:52
نظر دهید

۱ نظر
احمد
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴، ۲۲:۴۶
بدشانسی ؟! آقای قلعه نوعی که از تیم ملّی ایراد می گیری ! تیمت گل می خواست و 20 دقیقه آخر بازی ، ملوان از تو گل استقلال بیرون نمی اومد ... بدشانسی !؟ ما مردم ، متوجّه فوتبالیم ! بدان !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر