فهرست
نصب نورافکن‌های زمین پیشرفته یونایتد/ تمرین‌های شبانه فن‌خال
نصب نورافکن‌های زمین پیشرفته یونایتد/ تمرین‌های شبانه فن‌خال

نصب نورافکن‌های زمین پیشرفته یونایتد/ تمرین‌های شبانه فن‌خال

آی‌اسپورت- لویی فن‌خال می تواند از بازیکنان منچستریونایتد بیشتر کار بکشد  و در شب هم تیم را تمرین بدهد چون نورافکن‌های زمین تمرین تیم، کارینگتون نصب شده. باشگاه اجازه گرفته در مجموعه تمرینی بسیار پیشرفته AON چراغ نصب کند و فن‌خال می تواند در شب همان کار روز را بکند.

مربی هلندی شیاطین سرخ که به خاطر سختگیری و دقت شهرت دارد، دستور داده زمین اصلی تمرینی لایه‌گذاری جدید شود و تعداد زیادی درخت کاشته شده تا اثرات باد روی تمرین را کاهش دهد.

دوربین‌ها برای ضبط تمرین‌ نیز نصب شده که بعدها بازبینی آن توسط بازیکنان و کادر فنی آسان باشد.

فن‌خال در آغاز کارش در منچستریونایتد دو جلسه تمرین را در دستور کار خود قرار داد تا مطمئن شود این تیم نیز مانند تیم‌های قبلی او از نظر آمادگی جسمانی به سطح ایده‌‌آل می‌رسد. با نصب نورافکن‌ها فن‌خال می تواند در صورت لزوم برنامه کاری تیم را تغییر دهد و به شب منتقل کند.

یکی از اعضای سابق کادر فنی فن‌خال گفت:«لویی خیلی دوست دارد بازی‌های خصوصی پشت درهای بسته ترتیب بدهد تا با بازیکنان کار کند. او باور دارد بازیکنان از مصدومیت برگشته، باید بیشتر از حالت معمولی بازی کنند تا به آمادگی بدنی کامل برسند. این بازی‌ها بیشتر در شب برگزار می شود. اودر آژاکس، بایرن‌مونیخ و آلکمار هم همین نگرش را داشته.»

     
آی اسپورت
2015-04-17 19:32:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر