فهرست
هری کین به یورو ۲۰۲۰ نمی‌رسد
هری کین به یورو ۲۰۲۰ نمی‌رسد

هری کین به یورو ۲۰۲۰ نمی‌رسد

آی اسپورت – مایکل اوون، اسطوره فوتبال انگلیس نگرانی‌ها درباره زمان بازگشت هری کین، کاپیتان تیم ملی این کشور به میادین را افزایش داده و می‌گوید او احتمالا زمانی بیشتر از آنچه اعلام شده دور از میادین خواهد ماند و رقابتهای یورو ۲۰۲۰ را از دست خواهد داد.

مایکل اوون در زمان اوج فوتبال خود به مصدومیتی سخت از ناحیه همسترینگ دچار شد که حتی بازگشت به میادین روی شکل فوتبال او تاثیر گذاشته بود. تاتنهام اخیرا اعلام کرده هری کین که او هم به مصدومیت همسترینگ دچار شده ماه آوریل به میادین برمی‌گردد. کین در روز اول سال جدید میلادی در بازی مقابل ساوتهمپتون آسیب دید و بعد از آن همسترینگ خود را به تیغ جراحی سپرد.

اگر هری کین دیرتر از ماه آوریل به میادین برگردد احتمال اینکه رقابتهای یورو ۲۰۲۰ را از دست بدهد بسیار بالا خواهد بود. اوون می‌گوید اگر مصدومیت او پاره شدن کامل همسترینگ باشد هری کین صد در صد یورو را از دست خواهد داد. اسطوره فوتبال انگلیس در این باره گفت:" اصلا دلم نمی‌خواهد درباره شدت مصدومیت او حرف بزنم و مصدومیت خودم را با هری کین مقایسه کنم. من شنیده‌ام که تاندون همسترینگ او پاره شده یعنی همان بلایی که سر من آمده بود. اگر اینطور باشد امکان ندارد او درماه آوریل به میادین برگردد".

مایکل اوون گفت: "من در خبرها خوانده‌ام که مصدومیت او همان شدت و شکلی را دارد که مصدومیت من داشت. در این صورت احتمال بازگشت او به میادین در ماه آوریل بسیار بعید است. یادم هست که چقدر سختی کشیدم. راستش را بخواهید برای او نگرانم و امیدوارم بتواند مثل قبل دربالاترین سطح بازی کند".

۱    
آی اسپورت
2020-01-18 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر