فهرست
برانکو تنها فرمانده پرسپولیس: بی‌نیاز از ستاره‌ها
برانکو تنها فرمانده پرسپولیس: بی‌نیاز از ستاره‌ها

برانکو تنها فرمانده پرسپولیس: بی‌نیاز از ستاره‌ها

آی اسپورت- پرسپولیسی که در این فصل به نظر در خط دفاع گزینه‌های زیادی برای جانشینی سیدجلال حسینی ندارد، ولی باز هم بدون او پیروز می‌شود. برانکو نشان داده هیچ یک از بازیکنان نمی‌توانند تاثیری در روند نتیجه‌گیری تیمش داشته باشند. از بیرانوند و سیدجلال حسینی تا طارمی و وحید امیری. همه بازیکنانش حداقل برای یک بار، مسابقات این فصل پرسپولیس را از دست دادند. ولی قطار پرسپولیس بدون توقف در حرکت است.

اگر بیرانوند، ماهینی، حسینی، انصاری، ربیع‌خواه، کامیابی‌نیا، مسلمان، رضاییان، عالیشاه، احمدزاده، امیری، طارمی را دوازده بازیکن اصلی این تیم در نیم فصل نخست بدانیم و برای نیم فصل دوم با کنار گذاشتن عالیشاه از لیست و اضافه کردن رفیعی،محرمی به این مجموعه را بازیکنان اصلی پرسپولیس بدانیم؛ شاکله اصلی تیم را تشکیل داده‌ایم. حالا در جدول زیر، نتایج پرسپولیس در روز غیبت هر یک از این بازیکنان را مرور می کنیم. نتایجی که نشان می‌دهد پرسپولیس به یک نفر وابسته است؛ برانکو ایوانکوویچ.

  •  غایبین پرسپولیس برای بازیکنانی در نظر گرفته شده که یا کلا در لیست آن مسابقه پرسپولیس حضور نداشتند؛ یا از ابتدا در بازی نبودند، یا کمتر از یک نیمه به میدان رفتند.

 

۳۱ ۶  
آی اسپورت
2017-02-18 15:48:00
نظر دهید

۶ نظر
بابک
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
برانکو بدون 4 مهره اصلی از پس قشقايی بر نيومد، بدون کاميابی نيا هم برای دومين بار
از منصوريان شکست خورد! جولان دادن جلوی تيمهايی که اکثرشون يک ستاره هم ندارن
هنر نيست.
۲ ۴
امید از تفت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
توی فوتبال همیشه نتایج غیرعادی و شوکه کننده وجود داره. بردن استقلال به اندازه همون قشقایی غیرعادی بود چون ما به سهل انگاری و غرور خودمون باختیم نه قشقایی و استقلال. بردن تیمهای بزرگ واسه تیمهای کوچیک مثل قشقایی و استقلال افتخار بزرگی است که شاید چندسال یکبار اتفاق بیفته
سکه لای گز
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۲
پارسال بدون کمال ۴ تایی شدین
بعد ۱۱ بازی طبق فانون احتمالات هم می بردین دیگه
فرد
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۶
درست مثل استقلال، سپاهان، تراکتور و نفت تهران که یک ستاره هم ندارند اما جلوی پرسپولیس و برانکو 4 تایی، 3تایی، 3تایی و 3 تایی شدند. :)))
خدا همه مارو شفا بده. الهی آمین
۶ تا یادت نره
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۲
دقیقا داری درست میگی.. پرسپولیس امسال از دو تا تیم تو یه سطح باخت قشقایی و استقلال.. دیگه وقتی خودتونو با قشقایی مقایسه میکنین ما چی بگیم؟!
۵
پرسپولیس واقعی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
اگر می شود برای برانکو ترجمه کنید.

برانکو را دوست دارم از وقتی در تیم ملی بود.
چون بدون هیج حاشیه ای کار می کرد و کار می کرد.و کار می کرد.مودب و آقا بود. هرگز هیج عیبی را گردن دیگران نمی انداخت.
قبل از رفتن به آلمان و جام جهانی اش ؛ در موقع خداحافظی در برنامه ی ورزش و مردم ؛ یک شاخه گل سرخ با خودش آورده بود ؛ رو به دوربین گفت : به مردم ایران و با همه ی ما خداحافظی کرد و رفت آلمان.
به نظرم تیم ما جلوی مکزیک و پرتغال عالی بود. خیلی خوب بودیم . با آن بازیکنانی که در فوتبال حرفه ای آلمان نامی داشتند ولی در میدان جام جهانی ، خوی آسیایی شان را بروز داده بودند؛ قابل قبول بودیم.

ولی بعد با دخالت بزرگان !!!!وقت ورزش ؛ دادکان که لج کرده بود برکنار و برانکو مورد بدترین هجمه ها قرار گرفت. فوتبال ما در آستانه ی مرگ به احتضار رفت. ( تعلیق )
پس از سالها
برانکو ی نازنین دوباره برگشت و این بار هم کوه دیگری ( طاهری بجای دادکان ) پشت این مرد صبور و پرتلاش ایستادو حالا پرسپولیس چه ببرد و چه ببازد استادیوم پر می شود.☺
برانکو ! یادت می آید آن شاخه گل سرخ را ؟
پس لطفا مثل همان سالها فقط و فقط به تیمی که به آن تعهد داری بیندیش
به پرسپولیس بزرگ خدمت کن محرمی و طاهرخانی و علیپور را هم ملی پوش کن؛ تو در پرسپولیس بزرگ بهتر می توانی به (مردم ) و فوتبال این مملکت خدمت کنی.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر