فهرست
همه عجایب لیست کی‌روش: از مصدوم تا سوشا!
همه عجایب لیست کی‌روش: از مصدوم تا سوشا!

همه عجایب لیست کی‌روش: از مصدوم تا سوشا!

آی‌اسپورت- همه عجایب در لیست جدید کی‌روش را مرور می‌کنیم.

ناامیدکننده

از هر تیم تبریزی، یک بازیکنی به تیم ملی دعوت شد که فصل خوبی را سپری نکرد. سعید آقایی که در تمام دیدارهای این فصل تراکتورسازی حضور ثابتی داشت، هیچ پاس گلی ارسال نکرد. مقابل تعداد گل‌های زده‌اش هم خط تیره قرار دارد. تنها آمار او به یک پنالتی است که تقدیم به فولاد خوزستان کرد و خطایی است که درون محوطه جریمه از یار ماشین‌سازی گرفت. کاپیتان تیم ملی هم هیچ شباهتی به گلادیاتور سابق ندارد. آندرانیک تیموریان 315 دقیقه از لیگ این فصل را از روی نیمکت دنبال کرد و در زمانی که درون بازی حضور داشت هم هیچ آمار مفیدی به ثبت نرساند. شجاعیان هم همچنان مورد انتقاد سرمربی باشگاهی‌اش است.

 مصدوم‌ها

در لیست تیم ملی برای دیدار مقابل سوریه، چهار بازیکن حضور دارند که با وجود مصدومیت و عدم حضور قطعی در این مسابقه، باز هم به تیم ملی دعوت شدند. پژمان منتظری که در اوایل بازی مقابل چین از ناحیه کتف آسیب دید و دوران نقاهتش سه ماه زمان می‌برد. علیرضا بیرانوند در دیدار پرسپولیس مقابل استقلال‌خوزستان دستش شکست و حالا با دست توی گچ رفته، به جای استراحت یک ماهه، در اردوی تیم ملی است. وحید امیری هم پیش از انشار لیست تیم ملی، در بازی با نفت آبادان مصدوم و تعویض شد. زمان استراحت او هم سه هفته تا یک ماه در نظر گرفته شده است. ولی کی‌روش توجهی به مصدومیت امیری نداشت و مجددا او را به اردوی تیم ملی فراخواند. وریا غفوری یکی از دو نماینده استقلال در تیم ملی هم مصدوم است. وریا تا حدی درد داشت که آخرین دیدار باشگاهی را هم از دست داد. ولی حالا در اردوی تیم ملی حاضر است.

 بدون تیم

نور چشمی کارلوس کی‌روش بدون هیچ دلیلی همچنان سنگربان تیم ملی است. علیرضا حقیقی که در این فصل بدون مشتری مانده، هنوز تنها حامی‌اش سرمربی تیم ملی است. اشکان دژآگه هم دیگر بازیکن آزادی است که بدون مسابقه در باشگاه، به تیم ملی دعوت شد.

 تناقض

سوشا مکانی. گلری که سوتی می‌دهد و عزیز کی‌روش می‌شود.

 بدون بازی

رامین رضاییان فقط بیست‌وچهار دقیقه فرصت حضور در لیگ شانزدهم را پیدا کرد. ولی نمایش خوب سال‌ قبلش همچنان سرمربی پرتغالی را مجاب کرده که به رامین اعتماد کند.

 

 

 

کدخبر: 9407

 

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-11-06 14:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
جاهد
يكشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵، ۲۰:۱۷
فکر کنم اگه لیست نهایی تیم ملی رو ببینی خودت میفهمی چه اراجیفی گفتی!!!
بازیکن مصدوم اگه به تیم ملی دعوت میشه دلیلش این نیست که تمرین کنه.کیروش به تیم های پزشکی لیگ برتر اعتقادد نداره.به درست و غلطش کاری ندارم واسه همین میخواد نظر کادر پزشکی تیم ملی رو هم در مورد اونا بدونه و یه مدت تحت نظر اونا باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر