فهرست
عیدی شفر؛ بهترین رتبه در همسایگی پرسپولیس
عیدی شفر؛ بهترین رتبه در همسایگی پرسپولیس

عیدی شفر؛ بهترین رتبه در همسایگی پرسپولیس

آی اسپورت - استقلالی‌ها دیگر به این داستان تکراری عادت کرده‌اند. داستان شروع‌های بد و کابوس‌وار و نیمه‌های فصل آرام و پایان‌های جذاب و دوست‌داشتنی. آنها چند سال است قصه لیگشان را این‌طور تعریف می‌کنند و هوادارانشان دیگر با بحران های اول فصل خیلی ناآرام نمی‌شوند. حالا داستان استقلال در جاهایی حوالی پایان به روزهای خوبش رسیده است. استقلال، نساجی را برد و ۴۳ امتیازی شد و به لطف تفاضل برتر رده دوم را از آن خود کرد. خط حمله‌ای که زمانی از آن به عنوان خط حمله بحرانی نام‌برده می‌شد حالا آنقدر خوب و زهردار شده است که در کنار خط دفاع حیرت‌انگیز آبی‌ها بهترین تفاضل گل جدول لیگ برتر را رقم بزنند. به لطف همین تفاضل گل و البته یک بازی کمتر سپاهان شفر در آستانه سال جدید بهترین رتبه فصلش را بدست آورد.

استقلال با دو امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس و در رده دوم جدول سال جدید را شروع می‌کند. سالی که قرار است آغاز آن با دربی همراه باشد. استقلالی‌ها این بار اگر می‌خواهند پایان شیرینی داشته باشند باید سال را هم شیرین شروع کنند. در غیر این صورت اختلاف ۵ امتیازی با تیم برانکو که با بازیکنان جدیدش روز به روز بهتر می‌شود فاصله‌ای نیست که به این راحتی قابل جبران باشد. همچنین آنها سپاهانی‌ها را که فعلا به خاطر یک بازی کمتر در رده سوم قرار دارد را هم از یاد نبرده‌اند و می‌دانند که همزمان باید با دو دشمن قدرتمند بجنگند. این را شفر به خوبی می‌داند و می‌خواهد از بهترین فرصت شش امتیازی برای گرفتن صدر از پرسپولیس استفاده کند و برای اولین بار طعم صدرنشینی با استقلال را بچشد. استقلالی که این فصل هم توانست خود را بعد از یک فصل بعد به کورس مدعیان برساند و این بار می‌خواهد به در کورس ماندن قانع نشود و رقیب سرسختی برای برانکو تا سوت پایان لیگ باشد.

نود

۷ ۳  
آی اسپورت
2019-03-16 23:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ایرانی
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۲۹
استقلال عااااااااالی بددددددد
استقلال با شکست تیم پرسپولیس در دهم فروردین
نود درصد راه قهرمانی رو پیموده است چراکه تیم پرسپولیس
نسبت به استقلال بازی های مشکلی در پیش رو دارد این تیم در تبریز بایدر مقابل تراکتورسازی بازیبکند که از همین الان بازنده این است
@
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۳۲
عیدی شوفر؟
عیدی سازمان لیگ بود با زیرپا گذاشتن قانون مصوب خودشون و ثبت قرارداد غیرقانونی
عیدی فدراسیون بود برای مکاتبه با سرمربی پیشین تیم ملی افریقای جنوبی و نامه جعلی
عیدی کمیته داوران بود با اشتباهات تاثیرگذار به نفع کیسه که از بازی با پیکان شده شروع
عیدی کمیته انضباطی و کمیته اخلاق بود با نادیده گرفتن وحشی گری بازیکن کیسه
عیدی کمیته ضددوپینگ بود با ماله کشیدن رو دوپینگ ر.ب
عیدی وزارت ورزش با خرج های بی حساب کتاب
۱
h
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
H
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر