فهرست
تا جنینی... کار خون‌آشامی است
تا جنینی... کار خون‌آشامی است

تا جنینی... کار خون‌آشامی است

آی اسپورت - چندروز بعد که این گردوخاک‌ها بخوابد، دوباره ما می‌مانیم و فوتبال. بدون سلبریتی‌های توئیتر که دست از جسد تیم‌ملی کشیده‌اند و رفته‌اند روی سر جنازه جذاب‌تری برای رقص و خودنمایی. بدون اینفلوئنسرهایی که چندروز بعد دوباره برمی‌گردند سراغ گذاشتن عکس غذا که برایشان تولید لایک کند.

فقط باید کمی صبر کنیم. صبر کنیم تا دوباره با معشوق فوتبال تنها شویم و آن‌وقت کلی فرصت داریم برای آرام شدن. کلی وقت هست برای پیدا کردن جواب این سوال که چرا رویاهای فوتبالی همیشه دورترین فاصله را برای کنار تو ایستادن انتخاب می‌کنند. کلی زمان داریم برای کمرنگ شدن طعنه آدم‌‎هایی که «من می‌دونستم ایران چیزی نمیشه» و «این هم از کی‌روش» از دهانشان نمی‌افتد. آدم‌هایی که نمی‌دانند فوتبال همین‌قدر ساده است که گاهی می‌بری و گاهی می‌بازی؛ که تیم بدتر همیشه محکوم به باختن است و ما مقابل ژاپن، تیم بدتر بودیم. این چیزها را فقط ما می‌دانیم و معشوق؛ نه آدم‌هایی که آن را بهانه کرده‌اند تا غرولندهای همیشگی‌شان را این‌دفعه در کاغذ فوتبال بپیچند و بی‌فرهنگی ایرانی‌ها و بی‌لیاقتی سرمربی تیم‌ملی و «همه‌چیزمان به همه‌چیزمان می‌آید» را تحویل‌مان بدهند. بیایید این‌بار به جای بحث‌های تکراری فقط سکوت کنیم؛ که تمام گفتنی‌ها را مولانا هفتصدسال پیش گفت، اما کسی اینجا گوش شنیدن ندارد:

سختگیری و تعصب خامی است

تا جنینی... کار خون‌آشامی است

۵۱۵۲ ۱۰  
آی اسپورت
2019-01-29 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
کامبیز
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
پس از خودت شروع کن و خفه شو
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
#تو_خفه_شو

......

دوستان پیرو کمپینی که راه افتاده، هر نوع کیروشی پور خصوصا وابسته به ۹۰، خبر ورزشی و خبرآنلاین رو دیدید، حتی در مورد آب و هوا هم صحبت کردن زیرش کامنت کنید #تو_خفه_شو. همین.
مهدی
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۴۰
بااین فرمون که امثال شمارزوماله نگارا ونهارا پیش میرید بایدتا زمان مرگ کیروش باهاش قراردادببندیم نه عزیزم وقتی که مربی نتیجه نمیگیره فلسفه ش اینه تعویض میشه حتااگه زیدان باشه یا گواردیلا ایران بعنوان تیمی که دنبال قهرمانی بایدباشه شکست خورده پس باید یه مربی دیگه همسطح کیروش بیاریم
به مهدی
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
یه کمپینی خم راه افتاده هر موقع اسکلهایی مثل تو دیدی شدن براشون بزارید:
#لاشخور_عین_رو_بخور
...
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
#تو_خفه_شو
بی طرف
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
رفتن کی روش باعث شده که خیلی از به اصطلاح خبرنگارهای ورزشی شغل خودشون رو عوض کنن.
شاهین
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸

#تو_خفه_شو
محمد
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
#تو_خفه_شو

دوما موقعی که غول ببره و ژولی پولی از کیروش حمایت میکرد ند میذاشتید به حساب مردمی بودنش الان بد شده ؟؟؟
یاحسین(ع)
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
واسه مربیا ایرانی چرا این حق رو قائل نبودین..۸سال خورد وچرید ولی باز تیم مایلی کهن بهترین فوتبال رو ارائه داد..درسته همه تیمش لنگی بود ولی انصافا فوتبال بازی میکرد..خاطره انگیزو ماندگار..تمام مردم یکدل بودند..قلعه نوعی جوون بابهترین نتایج فقط توپنالتی با کره جنوبی حذف شدولی ناعادل کیروشی پور رحم نکرد..حالا بیادجوابگوی ۸سال نابودی رو بده
هادی کمالی
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
# تو خفه شو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر