فهرست
گزارش تصویری: راه‌پیمایی علیه ایران-کره در نماز جمعه
گزارش تصویری: راه‌پیمایی علیه ایران-کره در نماز جمعه

گزارش تصویری: راه‌پیمایی علیه ایران-کره در نماز جمعه

آی اسپورت- در این روزها که تیم ملی در مسیر سخت جام‌جهانی نیازمند یکدلی و همدلی همه مسئولان است شاهد اتفاقات عجیب و غریبی هستیم. همزمان شدن بازی ایران و کره با تاسوعای حسینی باعث شده تا فشارهای عجیب و غریبی به فدراسیون فوتبال وتیم ملی وارد شود. آن هم در شرایطی که دانستن این که تعیین زمان بازی در اختیار فدراسیون فوتبال ایران نیست چندان نیازمند دانش فوتبالی نخواهد بود. با این حال در این کشمکش عجیب و غریب به‌وجود آمده هر چقدر تیم ملی و بازیکنان و فدراسیون تلاش می‌کنند تا با مصاحبه‌ها و برگزاری مراسم مذهبی بین دو نیمه و بعد از پایان بازی  و راه‌حل‌های مختلف جو موجود را تلطیف کنند گروهی دیگر تلاش می‌کنند تا هر چه بیشتر فضا را ملتهب کنند.

در این میان انگار کسی مصاحبه‌ نمایندگان مخلتف سیاسی و مذهبی کشور را که به صورت تلویحی برگزاری این بازی را بدون ایراد می‌دانند توجهی نمی‌کند. این اتفاقات که در فعالیت‌های مجازی خلاصه می‌شد امروز شکل و شمایل جدیدی به خود گرفت و از حالت مجازی به حالت واقعی درآمد! بعد از فراخوان حسین الله کرم برای راهپیمایی علیه بازی ایران و کره حدود 100 نفر از مخالفان برگزاری این بازی بعد از نماز جمعه تظاهرات کرده و انزجار خود را از این بازی نشان دادند.

۱ / ۳

۸ ۸  
آی اسپورت
2016-10-07 14:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
احسان
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۳
خدا شفاشون بده
فرشته ف
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
اینا برای اختلاس هم تجمع میکنند.
یا نه فقط برای گمراه کردن مردم داد می زنند :آی دزد آی دزد!؟
امیر
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۹
اینکارشون دقیقا مثل جمع کردن ماهواره شون .... به معنای واقعی میگه مردم شما شعورتون نمی رسه حرمت امام حسین رو نگه دارین ما باید به زور واستون نگه داریم .... کسی که امام حسین خیلی واسش مهم باشه اصلا ورزشگاه نمیره کسی که فوتبال مهم تر باشه میره ولی شادی نمی کنه
۷
محمد خانی
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
سلام و خسته نباشید خدمت "آی اسپورتی"های عزیز

متاسفانه این آقایان برای موج سواری بر احساسات پاک مذهبی هموطنانمان همیشه در صحنه اند!!
خیلی از مسائل را با هم قاطی میکنند تا اذهان را از سمت هدف اصلی دور کنند و چنان در غبارآلود کردن فضا تبحر دارند که کسی را یارای مقابله با آنان نیست!!

اینها همان کسانی اند که فقط در تشییع جنازه شهدا شرکت میکنند و نه در جنگ،
همانهایی اند که آفتاب ندیده اند اما با زدن عینک آفتابی وانمود میکنند که پرورش یافته ی خورشیدند،
آب مینوشند و لبهایشان را با هوله خشک میکنند که تشنه به نظر برسند!

حاضرم سوگند یاد کنم اگر امثال اینان در کربلا حضور داشتند در سپاه یزید چه شمشیر ها که نمیزدند و چه رجزها علیه حضرت عباس که نمیخوانند!!
مگر فقط اینان مذهبی اند و مابقی از خدا بیخبرانی هستیم که دل در گرو شیطان نهاده ایم؟؟؟؟
چنان سنگ مذهب را به سینه میزنند که نگران شکسته شدن دنده هایشان شده ایم و چنان فریاد "وا اسلاما" سر داده اند که با خود میگوییم مبادا حنجره شان پاره شود!!!!؟؟؟؟

یاد آقایی افتادم که به روزه خواری بازیکن تیم لیگ برتری گیر داد اما چندوقت پیش سند زمین خواری آن آقا دست به دست شد،گویا خوردن زمین روزه را باطل نمیکند!!!!
دوست
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
مرسی اقای محمد خانی ، همه چی رو گفتی، واقعا مگه امام حسین. و اینا به مردم شناسوندن ؟
۷
علی
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۶
نمونه ای از تجمع های خودجوش!!! به قول عادل عزیز
۵
میلاد ۶&۴
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۸
بالاخره باید خودشون رو یه طوری نشون بدن دیگه.
میگن زمان قدیم تو توالت مسجدشاه یه نفر بود که آفتابه ها رو پر میکرد و میذاشت تو راهرو که کسی میخواد بره داخل باخودش ببره.
یه چهارپایه گذاشته بود نشسته بود اونجا،هرکی میخواست بره دستشویی میرفت یه آفتابه برمیداشت این یارو میگفت این رو بذار سر جاش اون یکی رو بردار!
پرسیدگفت چه فرقی داره؟
گفت بالاخره باید معلوم شه منم اینجا مسئولیتی دارم دیگه!!!!
حالا جریان این آقایون تندرو هستش.
هزاران میلیارد در دولت قبل دزدیده شده،هزاران میلیارد ضرر رسوندن به کشور کسی تظاهرات نکرد،حالا بخاطره فوتبال همه شدن دایه ی مهربان تر از مادر
یکنفر
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۵
چکهای چند ده میلیونی صادر شده در وجه مداحان مشهور را ببینید و به پشت پردۀ این اظهار وجودها پی ببرید...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر