فهرست
منصوریان پس از اولین تمرین: بریز و بپاش نکرده ایم
منصوریان پس از اولین تمرین: بریز و بپاش نکرده ایم

منصوریان پس از اولین تمرین: بریز و بپاش نکرده ایم

آی اسپورت-  اولین جلسه تمرینی استقلال برای لیگ هفدهم در کمپ حجازی برگزار شد. علیرضا منصوریان در حاشیه این تمرین به سوالات خبرنگارات جواب داد. جالب اینکه او درباره کاوه رضایی، فقط چند جمله مختصر و آماری گفت تا نشان دهد به شدت از دست او و مدیربرنامه هایش ناراحت است. منصوریان مدعی شد قرارداد ابراهیمی هم تمدید شده است. سرمربی استقلال در جواب سوالی درباره جباری، بدون نام بردن از او اعلام کرد تیمش به بازیکنان بین المللی نیاز دارد.

 

کاوه رضایی

کاوه فصل قبل بازیهای خوبی برای ما انجام داد. گلهای خوبی زد و پاس گلهای خوبی هم داد. کاوه رضایی برای استقلال زحمت کشید و برایش آرزوی موفقیت می کنم.

 

امید ابراهیمی

مذاکرات مان با او تمام شد و قراردادش تمدید شد. او احتمالا امروز به تمرین می آید ولی به دلیل مصدومیت نمی تواند فعلا تمرین کند.

 

شروع تمرینات

با 14، 15 بازیکن تمرینات را شروع کردیم. به چند بازیکن اجازه دادیم امروز حضور نداشته باشند و در چند روز آینده با چند بازیکن تمدید خواهیم کرد. با دو بازیکن جدید نیز در روزهای آینده قرارداد می بندیم.

 

اردوی خارجی

چند روزی در تهران تمرین می کنیم و پس از آن راهی ارمنستان خواهیم شد. مک درموت فردی بود که موردعلاقه من بود و در چند سال گذشته به من کمک کرده بود. شرایط خوبی داریم و آب و هوا برای تمرینات بسیار مناسب است.

 

پژمان منتظری و مجتبی جباری

روی منتظری تمرکز کافی داریم. با او صحبت کردیم و اکنون زمان کمک کردن او به استقلال است. منتظری تا فردا به ما جواب می دهد و ما علاقه داریم او استقلالی باشد. ما با جوانان فصل گذشته خیلی خوب پیشرفت کردیم و دوم شدیم اما به بازیکنان بین المللی احتیاج داریم. ساختار و نحوه بازی ما نیز عوض خواهد شد و سبک جدیدی خواهیم داشت. اگر به نتیجه برسیم که بازیکنی می تواند به ما کمک کند، جذبش می کنیم.

 

سرور جپاروف

استقلال بزرگ است و جپاروف نیز این موضوع را می داند. نمی دانم چرا طرز تفکر او عوض شد. ما او را در ایران به هیچ تیمی نمی دهیم و اگر می خواهد خداحافظی کند، ایرادی ندارد. دیگر نفرات را بررسی می کنیم اما موضوع مهمتر حفاظت از جوانان است. نمی توانیم جوانانی که سال گذشته زحمت کشیدند را فراموش کنیم. در مورد دیگر گزینه ها نیز اگر به این نتیجه برسیم که در فوتبال به ما کمک می کنند، حتما آنها را جذب می کنیم.

 

تکمیل لیست

رابسون و پادوانی به احتمال 99 درصد به ما اضافه می شوند. مگویان نیز با ما قرارداد دارد. آنها با اجازه غایب هستند. دو بازیکن برزیلی ما در کل فصل بازی کردند و به همین دلیل تا 30 خرداد استراحت می کنند.

 

نقل و انتقالات

در نقل و انتقالات باید با حوصله و صبر عمل کنیم و از هیجان دور باشیم. ما باید نقاط ضعف تیم جوان فصل گذشته را ترمیم کنیم و همین کار را انجام می دهیم. از عملکرد تیم نقل و انتقالاتی به ویژه به دلیل اتفاقات عجیب شب گذشته راضی هستم. ما به اندازه بودجه خرید می کنیم و صرفا نباید فکر کنیم خرید کردن کار بزرگی است. باید این عادت فراموش شود که اول هر فصل چندین خرید انجام می شود. ما باید ساختار تیم را تقویت کنیم و از خرید ها راضی هستم. 5 بازیکن جوان ما سفید امضا کردند که این موضوع برای ما مهم است. ما بریز و بپاش نداشتیم و به بودجه خود نگاه کردیم. من قول واهی به بازیکنی ندادم که نتوانم جذب کنم و به همین دلیل دو بازیکن را جذب نکردیم. در بازار نقل و انتقالات عملکرد بسیار خوبی داشتیم و به جز پژمان یک بازیکن دیگری را نیز جذب می کنیم.

 

 تیم ب

ما تیم ب را تشکیل دادیم و نوازی 99 درصد سرمربی امیدهای ما خواهد بود. برای نوازی جوانان خوبی خرید کردیم. به افتخاری گفتم باید روی جوانان سرمایه گذاری کنیم. خرید بازیکن جدید بسیار سخت است و ما مجبور می شویم با مدیربرنامه ها و باشگاه ها مذاکره کنیم. می خواهیم از مجموعه استقلال خرج کنیم و اگر احساس کنیم بازیکنی نیاز به جدایی دارد، با تشخیص ما جدا می شود. تیم اول ما نیز از هفته اول وارد کورس قهرمانی می شود. سرمربی تیم ب ما نیز آقای نوازی عضو کادر فنی می باشد. قطعا امسال با تیم امید ارتباط مستقیم داریم و به همین دلیل نوازی در این تیم حضور دارد. ما 5 بازیکن دیگر برای تیم جوانان خرید کردیم که از تیم ملی هستند. نوازی باید مانند خرمگاه رشد کند و آینده نیمکت استقلال است.

 

داریوش شجاعیان

داریوش شجاعیان هم می تواند نقطه مثبت باشد و هم نقطه سختگیرانه باشد. من در پست او بازی کردم و به خوبی این موضوع را می دانم. عبداللهی و فریبا من را استقلالی کردند و همیشه مدیون آنها هستم. ذهن من روی شجاعیان مثبت است و فکر می کنم خرید های استقلال به ما در این فصل کمک می کنند. ما پول زیادی برای رضایت نامه شجاعیان دادیم اما داریوش از قرارداد خودش کم کرد تا استقلالی شود که کار نادری بود. ما برای شجاعیان پول رضایت نامه دادیم اما این رقم از قرارداد 3 ساله او کم می شود. دیشب اتفاقات طبیعی ما رخ نداد اما درنهایت شجاعیان باید تصمیم می گرفت. ساعت 11:30 شب از او سوال کردم با دلت به استقلال می آیی و او پس از این اعلام کرد که استقلالی می شود.

 

حسن بیت سعید

بیت سعید در 15 دقیقه با ما به توافق رسید و سبک استقلالی شدن او مانند من بود. ما با بیت سعید از گذشته بسته بودیم اما تلاش کردیم تا احترام او حفظ شود. احساس کردم او شبیه خودم است و عاشق استقلال است. خاطرات استقلالی بودنش را هم برای من تعریف کرد.

 

سجاد شهباززاده

شهباززاده در 30 دقیقه با ما به توافق رسید. از احترام این افراد به استقلال بسیار خوشحالیم.

 

تهدید

به بازیکنانم گفتم اگر بازیکنی پیراهن اصلی را بگیرد، سخت باید به ما پس بدهد و اگر پس داد، ما به او سخت پس می دهیم.

 

بریز و بپاش

مدل قرارداد ما بریز و بپاش نبوده است. نمی‌ خواستیم به بازیکنان قول واهی بدهیم و نتوانیم پولشان را پرداخت کنیم. از ۲ خریدمان عقب نشینی کردیم زیرا مبالغ زیادی می‌ خواستند و خرید نکردیم.

۸ ۱۰  
آی اسپورت
2017-06-19 19:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
ما بریز و بپاش نکردیم
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
.... هم نجیب است
خودمم از انگلیس پیشنهاد دارم
حریف خیلی هزینه کرد
بازیکنان من قلبی به تیم آمدند
میرسلیم بهترین است
ما پیشرفته ترین هستیم
من خیلی خوبم
جوانان ما به اروپا می روند
هههه
راشفورد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
۳ تا درت نذاره صلوات
۹
سیروس
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
این راشفورد آدمه یا طوطی ای ، مرغ مینایی یا یه چیز تو این مایه هاست. بیچاره فقط بلده همین یک جمله را بنویسه. البته شاید خاطره بدی از "گذاشتن درش" داره که شب و روز فقط این جمله را تکرار میکنه. راشفورد جان تو میتونی خوب بشی، فقط باید قبول کنی که به کمک یک روانپزشک نیاز داری.
۹
مورتا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۹
شش تا صلوات بفرست بلند
۸
علی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۸
1- مهم ترین نکته اینه خبرگزاری ها خبر داده اند که در تمرین امروز از جمعیت حداقل 3 میلیونی استقلالی ها در تهران و کرج، فقط 100 نفر اومدند
2- این در حالیه که اولین تمرین سال جدید با همه بازیکنان جنجالی جدید و مربی ایرلندی و ... بوده است و منصوریان احمق هم چند روز آنرا عقب انداخت تا با گرفتن ستاره ها بلکه با جلب تماشاگر تمرین را شروع کند اما قهر تماشاگر استقلال با منصوریان کاملا حاده
3- جالبه که آی اسپورت لونگی که دوست داره منصوریان را به ریش تیم ببنده و همه فکر و ذکرش اینه که حاجی فتح الله زاده، امیرخان و ... نباشند تا استقلال قوی نشه به جای انعکاس این امر با تصاویر بسته سعی کرده موضوع مخفی بمونه
4- خدا شاهده برای 50 بازیکن و مربی فقط 100 تماشاگر فاجعه است دوستانی که اهل زمین خاکی اند میدونند که برای دیدن تمرین زمین خاکی تیم های محلات هم بیشتر از این آدم میومد
۵
منتقد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
کمپین در حال شکل گیری هست برا...برید آرشیو مطالب چرندتون رو چک کنید تا متوجه بشید چی گفتم...تمام پرسپولیسی ها سایت تون رو دارن تحریم میکنن
موافقم دادا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
کوچ کنیم بانک ورزش
۶
در جواب منتقد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۳
این سایت را اوایل به عنوان سایت ورزشی خوب به داداشم معرفی کرده بودم. یه روز گفت این سایت چیه معرفی کردی، این که دشمن پرسپولیس است!! حقیقتن خجل شدم.
۵
حمید
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
بریز و بپاش نکردیم!!!!!! جوک گفتن را از اول سال شروع کرد
خاطرات دسته سه
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
تو تیم حکومتی بس ولخرجی رایجه به این پولها پول نمیگن! امید ابراهیمی 2 میلیارد و هفتصد!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر