فهرست
پایان روز؛ کار منشا و استقلال تمام شد
پایان روز؛ کار منشا و استقلال تمام شد

پایان روز؛ کار منشا و استقلال تمام شد

آی اسپورت - گادوین منشا در نیم فصل دوم به عنوان یکی از جنجالی ترین نقل و انتقالات از پرسپولیس به استقلال آمد اما نمایش او در طول بازی هایی که برای این تیم به میدان رفت چندان دلچسب نبود. گادوین منشا در طول نیم‌فصلی که در ترکیب استقلال بازی کرد یک گل زد و دو پاس گل داد و در کل نمایش چندان خوبی در ترکیب آبی ها نداشت تا شاید خیلی‌ها به برانکو ایوانکوویچ برای اینکه او را در لیست مازاد پرسپولیس گذاشت حق بدهند.

با توجه به این که گادوین منشا در طول مدت حضور در استقلال نتوانست نظرها را به خود جلب کند باشگاه استقلال نام این بازیکن را در لیست مازاد قرار داده است و از طرف دیگر خود این بازیکن هم تمایل به جدایی دارد و با این شرایط امشب این بازیکن نیجریه آخرین بازی خود را در ترکیب آبی ها برابر العین به عنوان بازیکن تعویضی انجام داد.

البته هنوز مقصد منشا مشخص نیست اما آنچه مسلم است امشب آخرین شب حضور منشا در استقلال بود و او بعد از این با توافق دو طرف با مدیران باشگاه از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد. منشا در نیم فصل و بعد از سپری کردن یک سال و نیم در پرسپولیس راهی استقلال شد اما اتفاقات مطابق میل او و باشگاه استقلال پیش نرفت و به نظر می رسد او باید در فصل جدید رویاهای خود را در تیم دیگری جستجو کند.

 

ورزش سه

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-05-21 09:59:00
نظر دهید

۲ نظر
...
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۵
حالا منشا موند و کیسه و 700 هزاردلار ناقابل که لابد از پول دیه بینی خطیر پرداخت میشه!
6
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۴۰
چه راحت درباره بمب کیسه و جداییش حرف میزنید. بازیکن پرسپولیس هم بود و اینطوری به تیم اضافه شده بود همین واکنش رو داشتین؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر