فهرست
اعلام آمادگی منچستر و چلسی برای حضور در تور قهرمانان آمریکا
اعلام آمادگی منچستر و چلسی برای حضور در تور قهرمانان آمریکا

اعلام آمادگی منچستر و چلسی برای حضور در تور قهرمانان آمریکا

آی اسپورت- منچستریونایتد و چلسی اعلام کردند تابستان امسال در جام بین‌المللی قهرمانان در آمریکا شرکت می کنند. پیش از این تیم‌های بارسلونا، پورتو، پاری‌سن‌ژرمن، فیورنتینا و کلاب آمه‌ریکای مکزیک به همراه تیم‌های آمریکایی نیویورک ردبولز، سن‌خوسه ارث‌کویکز و لس آنجلس گلکسی برای حضوردر این مسابقه اعلام آمادگی کرده بودند.

این تورنمنت پیش‌فصل که قرار است برای سومین سال برگزار شود از 11 ژوییه تا 5 اوت(20 تیر تا 14 مرداد) به انجام می رسد و جزییات آن در کنفرانس خبری در 28 آوریل(8 اردیبهشت) مشخص می شود.

تابستان گذشته 109318 نفر بازی منچستریونایتدو رئال را از نزدیک تماشا کردند که رکورد تماشاگران فوتبال در تاریخ آمریکا شکسته شد.

ریچارد آرنولد یکی از مدیران ارشد منچستریونایتد گفت:«سنت تور در آمریکا را 65 سال پیش سر مت بازبی آغاز کرد و برای باشگاه منافع زیادی داشته. تور امسال هم نه تنها ما را برای فصل بعد آماده می کند بلکه باعث می شود هشت میلیون هوادار ما در آمریکا از نزدیک با تیم محبوبشان دیدار کنند.»

لویی فن‌خال از نزدیک برنامه این تور را دنبال می کند و بر اساس خواسته او تیم از سفرهای متعدد و طولانی پرهیز می کند و در یک شهر بازی‌هایش را برگزار می کند. اگر همه بازی‌های یونایتد در ژوییه برگزار شود این تیم لباس نایکی را به تن می کند چون قرارداد 750 میلیون پوندی‌اش با آدیداس از اوت شروع می شود.

تیم ژوزه مورینیو فصل قبل در اروپا ماند اما در این فصل برای هشتمین بار در 12 سال گذشته به آمریکای شمالی می رود.

استیون جرارد کاپیتان لیورپول هم که در تابستان به 26 سال رابطه‌اش با این تیم خاتمه می دهد و به گلکسی می رود، در این تورنمنت حضور خواهد داشت.

این تورنمنت در بیش از 160 کشور جهان دیده می شود.

     
آی اسپورت
2015-04-17 21:32:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر