فهرست
پیش‌بینی روز؛ کی‌روش رفتنی است
پیش‌بینی روز؛ کی‌روش رفتنی است

پیش‌بینی روز؛ کی‌روش رفتنی است

آی اسپورت - فوتبال ایران، بعد از جام جهانی‌ روسیه، فصل جدیدی از كار خود را آغاز می‌كند. این فصل احتمالاً بدون حضور كارلوس كی‌روش آغاز می‌شود. عمر همكاری مربی پرتغالی با تیم ملی ایران به پایان می‌رسد و پس از آن فدراسیون باید ‌فرد جدیدی را روی نیمكت بگذارد. از همین حالا شایعات زیادی درباره حضور برانكو به جای كی‌روش شنیده می‌شود و این شایعه‌ای است كه از كادر فنی استقلال، جدی‌تر به گوش می‌رسد! شفر چندی قبل به نزدیكانش گفته بود اعتقاد دارد برانكو می‌خواهد بعد از جام جهانی، محبوب‌ترین مربی خارجی فوتبال ایران باشد تا رسیدنش به نیمكت تیم ملی، ساده‌تر اتفاق بیفتد. شفر احتمالاً روز اولی كه به ایران آمد، با خودش فكر می‌كرد اگر بتواند در استقلال موفق باشد، با توجه به سابقه‌ای كه در تیم‌های ملی دارد، می‌تواند به نیمكت ایران هم برسد. حالا اما او معتقد است برانكو در فوتبال ایران ‌طوری رفتار كرده كه بعد از كی‌روش محبوب‌ترین خارجی باشد و نیمكت تیم ملی را تصاحب كند.

كی‌روش برای فدراسیون فوتبال گران از آب درمی‌‌آید و با توجه به اینكه تیم ملی هم به ثبات رسیده، تاج احتمالاً فكر می‌كند ماندن كی‌روش اینقدرها مهم نیست. از سویی كارلوس خودش تصور می‌كند در فوتبال ایران به سقف كاری‌‌اش رسیده. هر چند تصور می‌شود ماندن در تیم ملی و حضور موفق در جام جهانی‌ و گرفتن یك جام، می‌تواند پایان شیرینی برای كار در ایران باشد اما بعید به نظر می‌رسد همكاری تیم ملی و مربی پرتغالی ادامه پیدا كند. این روزها شایعات زیادی شنیده می‌شود. فدراسیون فوتبال هر چند زمان زیادی تا اتمام قراردادش با كی‌روش ندارد ولی اقدامی در زمینه تمدید آن نكرده است. برای كی‌روش هم این ذهنیت پیش آمده كه شرایط برای ماندن مهیا نیست و بهتر است بعد از جام جهانی‌ به فكر بازنشستگی یا حضور در تیم ملی كشور دیگری باشد.

او علاقه‌ای به كار باشگاهی ندارد چراكه با این سن و سال و با توجه به وضعیت جسمانی‌‌اش، نمی‌تواند به صورت فعال كار كند. حضور در تیم ملی اما این فرصت را به او می‌دهد تا استراحت بیشتری داشته باشد. با رفتن كی‌روش، قطعاً فدراسیون تلاش خواهد كرد گزینه‌ای مقبول بیاورد. در حال حاضر برانكو محبوبیت نسبی در ایران دارد و در گذشته هم روی نیمكت تیم ملی نشسته است. قیمت این مربی نسبت به كی‌روش پایین‌تر است و خواسته‌هایش، كمتر. برانكو بی‌شك مثل كی‌روش دنبال ایده‌آل‌ترین‌ها برای تیم ملی نمی‌رود و اهل صلح است. به همین دلیل از همین حالا شایعه شده ایران در جام ملت‌های آینده با برانكو به امارات می‌رود و دیگر اثری از كی‌روش روی نیمكت ایران نخواهد بود.

با این حال همه چیز در حد شایعه و گمانه‌زنی است. بی‌شك اگر كی‌روش در جام جهانی‌ با ایران تاریخ‌ساز شود، فشار افكار عمومی روی فدراسیون بیشتر می‌شود تا قراردادش را تمدید كنند. كی‌روش هم پیشنهادات خوبی خواهد داشت. باید دید در روسیه چه اتفاقاتی می‌افتد.

 

خبر ورزشی

۶ ۲۴  
آی اسپورت
2018-02-10 12:52:00
نظر دهید

۲۴ نظر
ara
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
برانکو آخه؟! مربی خوبیه ولی واقعا قبلا نشون داده تو مدیریت بازیکنای بزرگ ملی مشکل داره یادمون نره اتفاقای 2006 رو! تیم ملی یه مربی سخت گیر جدی و بی رحم مثل فیلیکس ماگات میخواد که بازیکنای ایرانی جرات حرف زدن نداشته باشن! ضمنا چه دلیلی داره پرسپولیس یا استقلال رو با اینکارا حتما ضعیف کنیم؟ مگه این مربیا از آسمون اومدن؟
حرف حساب
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
شما گول بازی خبرورزشی و شفر رو خوردی! برانکو با پرسپولیس قرارداد داره و باشگاه قبول نمیکنه وسط یه فصل حیاتی و بحرانی مربیش رو از دست بده! ما حاضریم همین شوفر بیاد مربی تیم ملی بشه! چرا برانکو؟؟
reza
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
تیم‌ ملی‌ نیازی به مربی‌ درجه دو یا شوفر یا ساندویچ نداره . ما باید یک مربی‌ درجه یک بین المللی بگیریم که ادامه راه فعلی باشه با ایده‌های نو و جدید تر و البته احترام بیشتر ، از زحمات کروش واسه این ۸ سال هم ممنونیم اما کافیه اگر قرار بود چیزی اضافه میشد تا الان زمان کافی‌ و لازم رو داشت
۵
No One
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۴
فدراسیون خیلی غلط کرده بخواد برانکو رو از پرسپولیس بگیره
اونا خیلی راحت میتونن برن یه مربی گرونقیمت دیگه جایگزین کیروش کنن، کاری که پرسپولیس نمیتونه انجامش بده
حمید
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
یعنی قشنگ معلومه دنبال حاشیه می گردین. تیم ملی که بازی نداره و تکلیف قهرمان لیگ هم مشخصه. بنابراین کسی دنبال اخبار فوتبال نیست و این برای شما خوب نیست. در نتیجه نیاز دارین یه کاری بکنین که دوباره همه داغ بشن. یه هفته هم صبر نداشتین تا جام باشگاه ها شروع بشه و دوباره فوتبال بیاد در راس امور؟
محمد
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۶
. هرچه می گذرد. دست عادل فردوسی پور و باند همکارش در سایت ها و نشریات زرد مشخص تر می شود.پروژه فعلی آنها تمدید قرارداد ترکمنچای با کیروش و زهرچشم گرفتن از پرسپولیس . استقلال و افراد مستقل است. تا کسی جلوی مافیای آنها را نگیرد.و دست آنها برای مردم رو شده. این بافت سرطانی باید حذف شود.
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
فدراسیون غلط کرده به برانکو نظر داشته باشه . اون مال خودمونه . با دستمزدی که به کیروش میدیم میتونیم نام دار ترین مربی ها رو بیاریم . چرا نریم سراغ یکی مثل مارچلو بیلسا؟ یا خیلیای دیگه . هر مربی ای که اسم و رسم دار باشه بیاد میتونه فوتبال ما رو تکون بده .
هرچقد تعداد مربی خارجی های درست حسابیمون بیشتر باشه بیشتر پیشرفت میکنیم .
پدرام
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
به سلامت -هری فقط امیدوارم این باند کیروشی پورش رو هم با خودش ببره

مخصوصا شقایق
خربین 6 ریزگرد سرخ عوام ایران 2
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
بازگشت به مرببهای درجه دو مثل برانکو

بازگشت به بی نظمی، خداحافظ اقتدار...
mahdi
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
از همین اسمی ک بره خودت گذاشتی مشخصه ک برانکو چقدر سوزوندتت
العین6 زنگ تفریح عاسیا 1
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
حقتون همینه وقتی کیسه تو ازادی داره بازی میکنه کسروش بره تو فلان بانک سخنرانی هرچند بازیای کیسه ارزش دیدن نداره
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
خداحافظ جام جهانی 2022 قطر
خخخخخخخخخخخخخ
فرزاد مهریار
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
این قدر حقیرید که منتظرید یه دکل پیدا کنید و ازش بالا برید ، حالا این که کی‌روش کبیر دفعه پیش قرار بود فرشید اینیستا رو فیکس تیم ملی کنه و میلاد جوردی آلبا رو چپ فیکس تیم ملی بذاره اصلا مهم نیست ، مهم این توانایی شما در دکل نوردیه . عرب و ازبک و ژاپنی و سوری هم نداره . دکل باشه ، شما بپرستیدش...
در ضمن آدم عوام باشه ولی شاهزاده سرین بدیعی نباشه . دانی که؟؟؟؟؟؟
امید میم
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۲
شما برو بازی‌های ایران برانکو رو ببین، یا حتی همین پرسپولیس الان رو وقتی با تیم‌های قدرتر از خودش بازی می‌کنه، تیم هیچ نظمی نداره و دفاع هردمبیلی تاکتیک تیمه. تیم ملی فوتبال ایران یکی از معدود دلخوشی‌هایی‌ه که از اون کشور برای ما مونده، همون رو هم بگیرید به قیمت چهار خط اراجیف بیشتر و فروش بیشتر روزنامه و بازدید بیشتر سایت.
۸ ۱
mohammad mahdi
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
این جا دو تا مشکل وجود داره !! یا شما بدجور سوختی که حتی رو مغزت تأثیر گذاشته چون همه دیدن پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت تا نیمه نهایی رسید ، یا شما کور میزنی چون این چیزایی که گفتی به استقلال شبیهه نه پرسپولیس .
کلومنزو
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
مربیان پرتقالی آرژانتینی کارآمد تر از مربیان جاهای دیگه هستن برای فوتبال ایران
۲
ایران
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
ممنون میشیم اگر دست از سر تیم ملی بردارید برانکو اصلا در حد تیم ملی نیست اگر خدایی نکرده کی‌روش رفت باید یکی در حد کی‌روش سکان هدایت تیم ملی رو در دست بگیره.هرچند این تیم نباید از هم پاشیده بشه و باید با همین کادرفنی تو جام ملت ها هم شرکت کنه که در اینصورت قطعا جام ملت ها برای ایران خواهد بود.لطفا دست از سر تیم ملی بردارید
فرزاد مهریار
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
آره واللا برانکو رو بذارید برای تیم ما عوام های کارگر فقیر بیچاره ، بذارین برای ما جام بیاره . شاهزادگان تاج کبیر و اصیل و شریف آسیا برن از مریخ مربی بیارن . و البته وزیر پرسپولیسیه و صد البته گریه کنید مسلمونا گریه ثوابه...
در جواب به فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۹
خودتم حرفای خودتو می فهمی؟ مثلا می خوای خیلی پیچیده به نظری بیایی؟ اووووم آررررره؟
فرزاد مهریار
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
اعلیحضرت همایونی کی‌روش شاه کبیر مگر سالیانه دو میلیون یورو دستمزد خالص نمیگیرند ؟ آیا با این پول نمیتوان فلیکس ماگات ، فاتح تریم ، یورگن کلینزمن یا چزاره پراندلی رو آورد ؟ ایا ممکن نیست از پاداش نقدی فیفا برای تیم ملی ایران کمی بیشتر خرج کرد و مربی مثل مارچلو بیلسا رو اورد؟ چرا باید چوب کثافت کاری آقای تاج و دارو دسته فاسدش رو پرسپولیس بخوره؟
تاااااج
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
اقااای نویسنده فعلا که شما داری به این شایعه داامن میزنی... ینی از همین الان هدف گذاری کردین با این حرفا تمرکز کیروش و تیم ملی رو بهم بزنین که در نهایت همین برانکوی صلح طلب و درجه سه چهار در سطح تیم ملی رو بیارینش رو صندلی تیم ملی... خاهشاا بجااای این حرفاا از تیم حمایت کنین تو این روزای حساس ماقبل جام جهااانی
۱
امید میم
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۲۲
آقای mohammad mahdi، اینکه من سوختم یا من کور می‌زنم، جفتش یک مشکله، ولی اینکه شما به عنوان نمونه‌ای از یک نسل ادب ندارید، هزاران مشکله که متوجه نظام آموزشی اون کشور به گل نشسته می‌شه.
۱
امید میم
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۲۷
این طفل معصوم‌های دهه هشتادی هم که می‌نویسن "باشگاه" قبول نمی‌کنه و برانکو قرارداد داره، تمام فهم‌شون از فوتبال در حد PES و FIFA و چهار تا پیج اینستاگرام هست احتمالا، برند از باباهاشون بپرسند که چطور به طرفة العینی افشین قطبی و قلعه‌نوعی رو سرمربی تیم ملی کردند.
۲
من ربات نیستم
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۲
بازیکن سالاری شروع میشه و ربیع خواه و شجاع و بچه مودب ها دعوت میشن. بدبخت شدیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر