فهرست
پیش بازی چلسی – یونایتد / فرصت خوب برای تثبیت قهرمانی
پیش بازی چلسی – یونایتد / فرصت خوب برای تثبیت قهرمانی

پیش بازی چلسی – یونایتد / فرصت خوب برای تثبیت قهرمانی

آی اسپورت – بی تردید می توان از مورینیو به عنوان بزرگترین دست آورد فوتبالی لوئی فن خال نام برد. آقای خاص فوتبال جهان امروز می تواند با پیروزی برابر استاد سابق، مهر تاییدی بر قهرمانی این فصل آبی های لندن بزند. هر چند شیاطین سرخ در هفته های گذشته نمایش بسیار بالایی از خود به نمایش گذاشته اند.چلسی بعد از شکست برابر تاتنهام دیگر رنگ شکست را به خود ندیده و اکنون با 7 امتیاز اختلاف و 1 بازی کمتر در صدر جدول قرار دارد.

در آن طرف میدان 9 پیروزی در 11 بازی نشان از جا افتادن تفکرات فن خال در یونایتد است. آن ها در فرم ایده آل خود به سر می برند و می خواهند با شکست دادن چلسی، رده دوم جدول را از آرسنال بگیرند.در دیدار رفت گل لحظات پایانی رابین فن پرسی مانع شکست شیاطین سرخ در اولدترافورد شد.

 

 

 

 

هفته سی و سوم لیگ برتر جزیره

زمان بازی: 23:15

آب وهوا: ابری

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

چلسی :

دیه گو کاستا

 

منچستر یونایتد :

کریک

روخو

بلیند

فیل جونز

جانی اوانز

 

 

 

پیش بینی:

- شاگردان مورینیو می توانند با عبور از سد یونایتد در بازی امروز، گام دیگری به سوی قهرمانی اجتناب ناپذیرشان بردارند.

- منچستر یونایتد هر 6 بازی اخیرش در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته و در حال حاضر می خواهند آرسنال را از رده دوم جدول به زیر بکشاند. با این حال به نظر می رسد آن ها با یک تساوی در بازی امروز هم خوشحال شوند.

- چلسی در 7 تقابل اخیرش برابر شیاطین سرخ شکستی را تجربه نکرده و می خواهد با استفاده از غیبت چند مهره کلیدی یونایتدی ها برای کسب هر 3 امتیاز این بازی استفاده کند.

     
آی اسپورت
2015-04-18 10:21:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر