فهرست
پیش بازی بارسلونا – والنسیا / امید رئال به یک توقف دیگر بارسا
پیش بازی بارسلونا – والنسیا / امید رئال به یک توقف دیگر بارسا

پیش بازی بارسلونا – والنسیا / امید رئال به یک توقف دیگر بارسا

آی اسپورت – تساوی نا امید کننده هفته گذشته آبی و اناری ها برابر سویا به معنای نزدیک تر شدن کهکشانی ها به صدر جدول بود. این موضوع باعث دو چندان شدن حساسیت های این بازی شده ، چرا که بارسلونا به هیچ عنوان دوست ندارد جایگاه خود را در جدول از دست بدهد و والنسیا هم در پی گرفتن رده سوم جدول از اتلتیکو مادریدی است که تنها یک امتیاز با آن ها فاصله دارد.

مصاف دور رفت این دو تیم در مستایا سرشار از هیجان بود و این سرخیو بوسکتس بود که توانست در آخرین لحظات بازی از روی ضربه کرنر ارسالی دروازه خفاش ها را بگشاید و 3 امتیاز فوق العاده حساس را برای تیمش رقم بزند.متوقف شدن بارسلونا در این بازی بیش از هر چیز به سود رئال مادرید خواهد بود که چشم به کوچکترین لغزش شاگردان انریکه دارد.

 

 

 

هفته سی و دوم لالیگا

زمان بازی: 18:30

آب وهوا: بارانی

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


 

 

 

بازیکنان غایب

 

بارسلونا :

----

 

والنسیا :

انزو پرس

پابلو پیاتی

 

 

 

پیش بینی:

- بارسلونا هر 3 بازی گذشته در نوکمپ را با پیروزی پشت سر گذشته و موفق به زدن 12 گل شده است. به نظر می رسد والنسیا بد موقعی با تیم انریکه روبرو می شود

- والنسیا از ماه فوریه تا کنون در 10 بازی خود طعم شکست را نچشیده هرچند آن ها دو بازی حساس برابر بیلبائو و ویارئال را با تساوی پشت سر گذاشته اند.

- میزبان، رئال مادرید را در 2 امتیازی خود می بیند و خفاش ها هم چشم به رده سوم اتلتیکو مادرید دارند. به نظر می رسد این بازی نبرد نمایندگان اسپانیا برای حضور در فصل بعدی لیگ قهرمانان اروپا باشد.

     
آی اسپورت
2015-04-18 09:36:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر