فهرست
پیش بازی یوونتوس – لاتزیو/ عقاب ها آماده شکار گورخر ها
پیش بازی یوونتوس – لاتزیو/ عقاب ها آماده شکار گورخر ها

پیش بازی یوونتوس – لاتزیو/ عقاب ها آماده شکار گورخر ها

آی اسپورت – یوونتوس برای بالا نگه داشتن اعتماد به نفس بازیکنانش برای تقابل با موناکو و لاتزیو هم برای حفظ جایگاه دومی خود در تورین به مصاف یکدیگر می روند. یوونتوس که به دنبال فتح چهارمین قهرمانی پیاپی خود در ایتالیا است هفته گذشته بالاخره بعد از 20 بازی برابر پارما انتهای جدولی طعم شکست را چشید. اما این بار شاگردان آلگری در برابر لاتزیو رده دومی قرار می گیرند که دست کم گرفتن آن ها می تواند در انتهای فصل برای بینکونری دردسر ساز شود.هشت پیروزی پیاپی عقاب های شهر رم را در اوج آسمان فوتبال پایتخت قرار داده و حالا در تورین به دنبال شکار گورخر ها هستند.

 

 

 

 

هفته سی و یک سری آ

زمان بازی: 23:15

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

یوونتوس :

کوادوو آساموا

رامولو

مارتین کاسرس

پول پوگبا

آنخلو اوگبونا

 

لاتزیو :

سانتیاگو جنتیلتی

مارکو پارولو

اشتفان دفری

عبدولای کونکو

دیگو ناوارتی

لوئیس پدرو کاواندا

 

 

 

پیش بینی:

- هفته گذشته یوونتوس شکست غیر منتظره ای برابر پارما را تجربه کرد. با این حال به نظر می رسد، بینکونری تمرکز خود را به بازی با موناکو در لیگ قهرمانان معطوف کرده و بازی های سری آ از اهمیت کمتری برای صدر نشین ایتالیا برخور دار هستند.

- لاتزیو هم با جشن گرفتن هشتمین پیروزی پیاپی خود در سری آ به رده دوم جدول صعود کرد. این شاید سخت ترین بازی نیم فصل دوم برای لاتزیو باشد و یک تساوی هم با توجه به سه بازی آسان پیش رو، بتواند آن ها را راضی کند.

- وضعیت یووه در جدول به گونه ای است که آن ها می توانند در راه فتح اسکودتو یک شکست دیگر را تجربه کنند اما پیروزی در این بازی برای شاگردان آلگری ضروری است. آن ها می خواهند با کسب 3 امتیاز این دیدار حساس برای موناکو خط نشان بکشند.

     
آی اسپورت
2015-04-18 09:38:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر