فهرست
اعتراف پیگرینی: از عملکرد توره ناراضی هستم
اعتراف پیگرینی: از عملکرد توره ناراضی هستم

اعتراف پیگرینی: از عملکرد توره ناراضی هستم

آی اسپورت – مانوئل پیگرینی اعتراف کرده که از نمایش این فصل یحیحی توره در ترکیب تیمش ناراضی است. ستاره 31 ساله منچسترسیتی دراین فصل نمایش های قابل قبولی نداشته و در دربی هفته گذشته با یونایتد هم عملکرد بدی داشت.

پیگرینی در مورد توره گفت:\" فکرنمی کنم خودش هم از این فصل راضی باشد. من هم نیستم. ولی باید از او حمایت کنیم تا بتواند به سطح قبلی اش بازگردد. شاید فکر کنید که بدون توره در زمان حضور او در جام ملتهای بازی کردیم و همه بازی ها را برده بودیم و از وقتی که او برگشته، شروع به باختن کرده ایم. یحیی به حمایت نیاز دارد. او بازیکن خیلی مهمی است و ما تا انتهای فصل از او حمایت می کنیم\"

پیگرینی گفت:\" به نظرم او به استراحت نیاز ندارد. بنا به خیلی از دلایل دراین فصل خوب نبوده ولی همچنان یکی از بازیکنان مهم تیم ماست.خیلی راحت است وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، همه تقصیرات را گردن یک سری بازیکن بیندازیم ولی یادتان باشد که ژانویه گذشته همه می گفتند که سیتی فقط توره است. از همان لحظه نتایج بد گرفتیم. به خاطر اینکه این تیم فقط یحیحی بود. تنها بازیکنی که داشتیم یحیحی بود و بدون او نمی توانستیم برنده شویم. فکرنمی کنم این درست باشد. او خوب بازی نمی کند. ولی در دقایقی از مسابقه خوب بازی می کند و برای همین در ترکیب تیم ما حضور خواهد داشت.\"

     
آی اسپورت
2015-04-18 11:55:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر